Czytaj, piszemy dla Ciebie

Aktualności

Popularne

Dolina Noteci na targach Zoomark International 2023 w Bolonii

Zoomark International 2023 to najważniejsze wydarzenie branży zoologicznej w Europie, które gromadzi największe korporacje z całego świata i społeczność branży zoologicznej. Oferuje Show Experience, które pozwala na bezpośrednią interakcję z najnowszymi innowacjami w sektorze zwierząt domowych.

Czytaj dalej »

Pozostałe wpisy

bulsjarz i pies

Bulsjarz i jego pies Huguś ambasadorami marki Carnilove

Mateusz, zwany także Bulsjarzem, znany twórca humorystycznych treści na TikToku, wraz ze swoim psem – Hugusiem, zasilili grono ambasadorów marki Carnilove. Ich wspólne, zabawne filmiki są doceniane przez dziesiątki milionów odbiorców zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Czytaj dalej »
calibra

Calibra poszerza ofertę

Marka Calibra uzupełniła niedawno wprowadzaną na rynek linie karm bezzbozowych Verve o propozycję wyjątkowych przysmaków. Calibra Dog Verve Snack to chrupiące lub półwilgotne przysmaki ze świeżym mięsem.

Czytaj dalej »
Ad Time For Vacation

Sprawdź inne sekcje

DrPetCare by PATROV 230524 IMG 4808

Stawiamy na ciągły rozwój wraz z naszymi partnerami

Zaczynaliśmy z  okrojonym asortymentem, teraz jesteśmy obecni w wielu kategoriach, oferując zawsze wysoką jakość. – o tym, jakie cele udało się zrealizować przez dwa lata obecności na rynku, a także o wyzwaniach, które stoją jeszcze przed firmą opowiada Mariusz Wojciechowski, właściciel marki DR. PATCARE

Czytaj dalej »