Tropicat Premium

Linia suchych karm dla kotów Tropicat Premium została poszerzona o trzy nowe produkty. O tym, jakie nowości dodano, chcąc stworzyć kompletny program żywieniowy dla kotów, opowiada Renata Góral, Marketing Manager 


Rozmawia: Patryk Pawłowski

Tropicat Senior, Beauty i Digest – to nowe propozycje w Państwa ofercie. Czym się charakteryzują?

Karmy Beauty i Digest skoncentrowane są na wspieraniu kondycji skóry i sierści oraz sprzyjaniu prawidłowego trawienia. Karma Beauty charakteryzuje się wysoką zawartością białka oraz odpowiednim poziomem tłuszczu, które są niezbędne do procesów regeneracji skóry, odżywiania włosa oraz zapewnienia mu odpowiedniego błysku. W karmie Digest, prócz prebiotyków i siemienia lnianego, znajduje się także probiotyk – Enterococcus faecium, który sprzyja lepszej ochronie układu pokarmowego i lepszemu trawieniu. 

top innowacja wywiad Renata GC3B3ral Marketing Manager 706x1024 2

Produkt Senior jest skierowany natomiast do kotów powyżej 10 roku życia. Wzbogaciliśmy go o glukozaminę i chondroitynę wspierające stawy oraz o kompleks „anti-ageing” zawierający m.in. rozmaryn, kurkumę, ekstrakt z pestek winogron czy goździk. 

Czy w związku z poszerzeniem oferty planują Państwo jakieś akcje promocyjne?

Obecnie prowadzimy akcję promocyjną w ramach której klienci kupując trzy dwukilogramowe opakowania karmy Adult, Beauty i Digest, otrzymują je w opakowaniu kreatywnym, mogącym posłużyć jako domek dla kota. Dodatkowo w ramach działalności marki TropiCat prowadzimy akcje samplingowe, a także organizujemy różnego rodzaju akcje i konkursy za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz współpracujemy z influencerami.

top innowaja wywiad 1024x1024 2

W jaki sposób wspierają Państwo sklepy zoologiczne, które sprzedają Państwa produkty?

Nasi partnerzy mogą liczyć na wsparcie m.in. w zakresie pełnego merchandisingu. W ramach współpracy możemy zapewnić niezbędne wyposażenie, materiały POS, ulotki, foldery czy gadżety. Dodatkowo wspieramy naszych dystrybutorów poprzez działania promocyjne w Internecie (SEO i SEM) oraz w mediach społecznościowych.

W jaki sposób można nawiązać z Państwem współpracę?

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. Dane do kontaktu można znaleźć na naszej stronie www.tropicat.pl.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.