Luty 2016 – Spectrum Brands Poland Sp. z o.o.

Polecamy nowości

Wyróżniamy innowacje!

W lutym prestiżowy certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. za nowe przysmaki treningowe 8in1.

Każdy właściciel lubi nagradzać swojego psa, za dobre zachowanie czy wykonanie wyznaczonego zadania, dlatego marka 8in1 wprowadziła nową linię 8in1 Treats – przysmaki treningowe. Przysmaki o kształcie małych kosteczek dostępne są w 4 wariantach, z różnymi właściwościami funkcjonalnymi.

8in1 Training Treats Pro Energy to zdrowe i wyjątkowo przyswajalne przysmaki treningowe dla psów z mięsem z kurczaka i ryżem, wzbogacone w L-karnitynę, wspomagającą wydajność i uzupełniającą zużytą energię.

8in1 Training Treats Pro Immune to wyjątkowo przyswajalne przysmaki treningowe dla psów z mięsem z kurczaka i ryżem, wzbogacone w przeciwutleniacze .

8in1 Training Treats Pro Activity to zdrowe i wyjątkowo przyswajalne przysmaki treningowe dla psów z mięsem z kurczaka i ryżem, wzbogacone w glukozaminę i chondroitynę, które wspomagają prawidłową pracę i ruchomość stawów.

8in1 Training Treats Pro Learn to zdrowe i wyjątkowo przyswajalne przysmaki treningowe dla psów z mięsem z kurczaka i ryżem, wzbogacone w kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 (DHA), wspomagające zdolności uczenia się.

Oferta dostępna jest u dystrybutora w firmie Zolux.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Jak czytać etykiety karm dla zwierząt?

Szeroki wybór karm, jaki obecnie mamy na rynku powinien ułatwiać znalezienie tej najbardziej odpowiedniej – niestety, nie zawsze tak jest. Opiekunowie stojący przed wyborem karmy

Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych

4. kwietnia przypada Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. Przedstawicielki firmy Zolux Polska odwiedziły z tej okazji łódzkie i zgierskie schronisko dla zwierząt. Ich podopieczni dostali przysmaki

Akcesoria spacerowe dla psa i kota

Nadchodzi lato, a wraz z nim rozpoczyna się sezon spacerowy. Na ulicach i w parkach pojawiają się, spragnieni pieszych wędrówek, opiekunowie czworonogów wraz ze swoimi

DuckLove – ubrania najwyższej jakości

„Chciałabym, żeby moja marka była identyfikowana z wygodą, praktycznością i jakością. Zależy mi na zachowaniu harmonii między estetyką ubrań a ich funkcjonalnością, aby dawały radość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły