Petner, linia karm mokrych dla psów

Karmy mokre Petner to produkty dla najbardziej wymagających opiekunów. Linia otrzymała wyróżnienie Debiut Roku w prestiżowym konkursie Top for Dog oraz tytuł Top Innowacji magazynu „Rynek Zoologiczny”. Szczegółowo o produktach wchodzących w jej skład opowiada Ewelina Pawlińska, product manager marki Petner

Rozmawia Patryk Pawłowski

Czym charakteryzują się karmy mokre Petner i co wyróżnia ja spośród innych karm obecnych na rynku?

Przede wszystkim aż 95,5% posiłku stanowi mięso oraz podroby w aromatycznym bulionie własnym. Wyróżnia je prosty skład oraz starannie wyselekcjonowane składniki. Saszetki z mokrą karmą Petner to w 100% naturalny posiłek. Bez dodatku zbóż, GMO, sztucznych barwników i konserwantów. Monoproteinowa kompozycja będzie idealnym rozwiązaniem dla zwierząt borykających się z alergią pokarmową. Do tego bogactwo dodatków funkcjonalnych wspiera dobrą kondycję i zdrowie psa, a warzywa i owoce są naturalnym źródłem cennych witamin oraz błonnika. Wszystko to w poręcznym i praktycznym opakowaniu – saszetka 500 g, które są wygodne w użyciu i nie kaleczą dłoni podczas otwierania. 

petner

Jakie produkty wchodzą w skład oferty?

Karmy Petner dostępne są w 4 propozycjach: drób z cukinią; wołowina z dynią; dziczyzna z borówką; oraz jagnięcina z żurawiną. Ponadto w każdej saszetce znajdziemy omółek nowozelandzki – naturalne źródło glukozaminy i chondroityny, olej z łososia będący źródłem kwasów omega-3 oraz cykorię, która pozytywnie wpływa na florę jelitową oraz ułatwia trawienie.

Linia otrzymała wyróżnienie Debiut Roku 2020 w konkursie Top For Dog. Co oznacza dla Was ta nagroda?

Jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ nie był to łatwy debiut. Poprzedni rok był trudny i dziwny dla wszystkich. Tym bardziej cieszy, że udało nam się zdobyć zaufanie i sympatię konsumentów. To ważny krok w budowaniu wizerunku oraz wiarygodności marki, a także ogromna motywacja do dalszej pracy!

Jakich produktów możemy spodziewać się w przyszłości w Waszej ofercie?

Już wkrótce pojawią się w nowe smaki: koza z malinami, ryba z jeżynami oraz karma dla młodych psów – wołowina z królikiem i batatami. Podążamy również za trendami i szykujemy coś specjalnego dla psów małych ras. 

Patrząc z perspektywy właściciela sklepu zoologicznego – co sprawia, że marka Petner jest atrakcyjnym uzupełnieniem asortymentu?

Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjne warunki handlowe dla sklepów zoologicznych, które wejdą z nami we współpracę: realny zysk ze sprzedaży, stabilna polityka cenowa we wszystkich kanałach, pełna dostępność produktu oraz szeroko zakrojona kampania wizerunkowa i promocyjna marki ułatwiająca odsprzedaż w punktach sprzedaży. 

W jaki sposób można nawiązać z Wami współpracę?

Od kwietnia sklepy zoologiczne mogą samodzielnie kupować produkty marki Petner w wygodny i szybki sposób. Uruchomiliśmy serwis internetowy dla naszych partnerów biznesowych. Dzięki temu udogodnieniu w produkty marki mogą się zaopatrzyć sklepy, które są poza zasięgiem tradycyjnych dystrybutorów hurtowych czy naszych przedstawicieli handlowych. Rejestracja na stronie b2b.petner.com.pl jest darmowa i niesie ze sobą szereg korzyści: niskie minimum logistyczne, dostawa w ciągu 48h, odroczony termin płatności czy atrakcyjne oferty. Warto zamówić Petnera do swojego sklepu już dziś! Zapraszam do rejestracji na b2b.petner.com.pl oraz do kontaktu z naszymi handlowcami. 

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze: