Listopad 2018

W listopadzie prestiżowy certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Skład Karmy za Linię Forthglade

Forthglade to innowacyjna technika wytwarzania karmy, nowa marka na polskim rynku, której wyłącznym dystrybutorem jest Skład Karmy.

Fabryka tych innowacyjnych karm znajduje się w Devon w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół miłośników psów tworzy i produkuje wszystkie karmy i przysmaki. Imponujące jest ponad 45-letnie doświadczenie w żywieniu zwierząt.

Jedzenie Forthglade dla psów jest odżywcze i nieskomplikowane, dlatego receptury są proste i naturalnie bogate w wartości odżywcze. Specjalnie wyselekcjonowane składniki stanowią o najwyższej jakości wszystkich produktów.

Forthglade stosuje wyjątkowe receptury. Wszystkie produkty podlegają jak najdelikatniejszej obróbce – gotowaniu na parze i tłoczeniu na zimno, co zapewnia maksymalne zachowanie wszelkich składników odżywczych oraz smaku. Dzięki procesowi tłoczenia na zimno karma jest wyjątkowo lekkostrawna i łatwo przyswajalna. W żołądku nie pęcznieje. Szybo rozpada się na małe cząstki, nie obciążając go.

Karmy i przysmaki są w 100% naturalne. Bez zbędnych składników, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Są hypoalergiczne. Nie zawierają powszechnych alergenów, w tym pszenicy, innych zbóż, soi i nabiału. Są idealne dla wrażliwego przewodu pokarmowego.

Dostępne produkty to: karmy suche, karmy mokre i przysmaki.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Petner, linia karm mokrych dla psów

Karmy mokre Petner to produkty dla najbardziej wymagających opiekunów. Linia otrzymała wyróżnienie Debiut Roku w prestiżowym konkursie Top for Dog oraz tytuł Top Innowacji magazynu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *