Genesis Pure Canada Wild Taiga – Top Innowacja “Rynku Zoologicznego”

„Cała linia produktów tej marki skupia się na holistycznym żywieniu w oparciu o dietę wilków, będących przodkami psów”. – szczegółowo o linii karm wyróżnionych tytułem Top Innowacji „Rynku Zoologicznego”, a także o marketingu, który za nią stoi, oraz współpracy ze sklepami zoologicznymi opowiada Łukasz Buda, dyrektor handlowy amiplay

Rozmawia: Patryk Pawłowski

Co wyróżnia karmę Genesis Pure Cana Wild Taiga spośród innych produktów dostępnych na rynku?

Przede wszystkim wyróżnia ją to, że jest karmą półwilgotną, jedną z trzech dostępnych w ofercie Genesis Pure Canada. Oryginalna kanadyjska receptura karmy Wild Taiga oparta w 80% o świeżego kurczaka, dzika i renifera z najlepszych hodowli. Odpowiednią dawkę węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym zapewniają plantany, dynia i ziemniaki. Wszystko uzupełniają zioła oraz colostrum, zwane także siarą, które korzystnie wpływają na układ odpornościowy.
Cała linia produktów tej marki skupia się na holistycznym żywieniu w oparciu o dietę wilków, będących przodkami psów. Wszystkie karmy są bezzbożowe i zawierają tylko najwyższej jakości składniki

Genesis Pure Canada DOG WILD TAIGA SOFT ADULT 2lb 1

Dla jakich zwierząt jest przeznaczona?

W naszym założeniu jest dedykowana dla psów, które podejmują dużą aktywność fizyczną, na przykład uprawiających sport lub pracujących. Dzieje się tak, gdyż jest to karma o dużej zawartości białka oraz niskim indeksie glikemicznym oraz odpowiedniej ilości wysokiej jakości tłuszczu, co zapewnia doskonałe źródło energii dla psa podczas wysiłku.

W jaki sposób karmy zostały przyjęte na rynku? Są dostępne od kilku miesięcy. Czy spływają do Państwa jakieś opinie?

Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to karma segmentu ultrapremium, jak wspomniałem, o dość konkretnym przeznaczeniu. Jak na karmę z tej półki odzew z rynku mamy bardzo dobry. Jednym z naszych ambasadorów została Julita Łubianka, czyli mistrzyni Polski oraz Europy i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w canicrossie – której psy czują się doskonale i są okazami zdrowia. 

Stawiają Państwo na współpracę ze sklepami zoologicznymi. W jaki sposób wspierają Państwo partnerskie placówki?

Udostępniamy sklepom pełną gamę materiałów: próbki, ulotki i katalogi produktowe, oklejanie witryny, przygotowanie elementów wystawienniczych. Staramy się wspierać sklepy całościowo jako amiplay. Trzeba pamiętać, że mamy bardzo szeroką ofertę produktów, a szersza oferta od jednego, zaufanego dostawcy to gwarancja dostępności towaru, płynności dostaw oraz wygodna w składaniu zamówień. Jesteśmy obecni na rynku od 20 lat, oferując naszym partnerom biznesowym pełen profesjonalizm podparty doświadczeniem.

Jakich narzędzi używają Państwo, żeby przedstawić karmy Genesis na polskim rynku? Wsparcie sklepów zoologicznych to jedno. Czy promują Państwo tę markę również wśród klienta ostatecznego?

Jak już mówiłem, stawiamy na ambasadorów. Staramy się promować karmę poprzez osoby, które aktywnie uczestniczą w życiu społeczności miłośników psów, tak aby każdy mógł spotkać się z opinią użytkownika karmy. Staramy się powiększać grono współpracujących z nami partnerów. Chcielibyśmy trafiać jak najlepiej do osób, które stawiają na aktywność ze swoim psem czy to poprzez sport, czy inne aktywności. Staramy się również aktywnie informować o sklepach, które współpracują z nami poprzez media społecznościowe, aby każdy odbiorca mógł trafić do najlepszego sklepu w swojej okolicy. 

Genesis Pure Canada DOG WILD TAIGA SOFT ADULT Lifestyle 01 1

Byli Państwo jednym z wystawców targów Pet Expo – jakie mają Państwo wrażenia po targach. Czy wydarzenie spełniło Państwa oczekiwania?

Jak najbardziej. Porównując Pet Expo z innymi targami w naszej branży, było to wydarzenie bardziej kameralne, o trochę innym charakterze – przede wszystkim biznesowym. Z naszej perspektywy było to ciekawe rozwiązanie i jesteśmy bardzo zadowoleni z obecności tam. Były one doskonałą okazją do osobistego spotkania z obecnymi i nowymi klientami. Natomiast w przyszłości z przyjemnością spotkamy się na dużych wydarzeniach targowych, gdzie będziemy mogli zaprosić na nasze stoisko wszystkich klientów. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie taka możliwość.

Na koniec chciałbym zapytać ogólnie: co zyskuje sklep zoologiczny, decydujący się nawiązać z Państwem współpracę?

Podejmując z nami współpracę, klient zoologiczny zyskuje dostęp do karm dla wymagających i świadomych klientów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości dedykowanych dla psów sportowych i pracujących. Otrzymuje tez bardzo szeroką ofertę akcesoriów najwyższej jakości z różnych segmentów rynku od jednego, sprawdzonego dostawcy. Wartością dodaną jest gwarancja profesjonalnej obsługi doświadczonej polskiej firmy obecnej na rynku od 20 lat.

W jaki sposób można się z Państwem skontaktować?

Najlepiej kontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – dzięki temu klient biznesowy zostanie skierowany do odpowiedniego Kierownika Regionalnego, w zależności od rynku, na jakim prowadzi sprzedaż:

amiplay@amiplay.eu

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Jak czytać etykiety karm dla zwierząt?

Szeroki wybór karm, jaki obecnie mamy na rynku powinien ułatwiać znalezienie tej najbardziej odpowiedniej – niestety, nie zawsze tak jest. Opiekunowie stojący przed wyborem karmy

Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych

4. kwietnia przypada Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. Przedstawicielki firmy Zolux Polska odwiedziły z tej okazji łódzkie i zgierskie schronisko dla zwierząt. Ich podopieczni dostali przysmaki

Akcesoria spacerowe dla psa i kota

Nadchodzi lato, a wraz z nim rozpoczyna się sezon spacerowy. Na ulicach i w parkach pojawiają się, spragnieni pieszych wędrówek, opiekunowie czworonogów wraz ze swoimi

DuckLove – ubrania najwyższej jakości

„Chciałabym, żeby moja marka była identyfikowana z wygodą, praktycznością i jakością. Zależy mi na zachowaniu harmonii między estetyką ubrań a ich funkcjonalnością, aby dawały radość

Powiązane artykuły