Przysmaki z insektami dla psów i kotów

Laboratoire Francodex opracowało przysmaki przeznaczone specjalnie dla zwierząt o wrażliwym układzie pokarmowym. Przekąska została wyprodukowana na bazie insektów, które są doskonałym źródłem białka i stanowią alternatywę dla tradycyjnych protein pochodzenia zwierzęcego.

Białko insektów posiada bardzo niski czynnik alergizujący oraz jest niskokaloryczne i łatwostrawne. Dodatkowo wysoka zawartość witaminy D3 w mączce z insektów ma korzystny wpływ na odbudowę i regenerację układu kostnego. Wykorzystanie insektów jest ściśle związane z etycznym podejściem do żywienia zwierząt domowych, gdyż w karmie dla psów i kotów często używane jest mięso zwierząt z chowu przemysłowego.

*Zolux – właściciel marki Francodex. www.francodex.com/pl
biuro@zolux.pl, Tel.: +48 43 678 43 13

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Calibra Dog Life Adult Medium Breed FRESH BEEF

Wyjątkową w 100% monoproteinowa karma z wołowiną dla dorosłych psów średnich ras (10-30 kg). Zawartość świeżej wołowiny i ryżu wpływa na  strawność karmy która sprawdzi się u psów z wrażliwym układem pokarmowym.

TropiCat olej z łososia dla kotów

TropiCat do swojej gamy produktów wprowadza olej z łososia dla kotów. Do tej pory oleje oferowała siostrzana marka dla psów – TropiDog. Teraz do rodziny olejów dołącza olej z łososia dla kotów.

PUPIL PREMIUM ALL MEAT GOLD indyk 400 g

ostarczające organizmowi psa odpowiednie ilości białka i tłuszczu, a dodatek polskiej brzoskwini zapewnia psu porcję niezbędnych dla jego zdrowia witamin i minerałów oraz stanowi przyjemne urozmaicenie smakowe.