KONG Sherps Lama – najmodniejsza zabawka sezonu

Zabawki są bardzo istotnym elementem w prawidłowym rozwoju każdego zwierzęcia. Naturalne potrzeby eksploracji otaczającego świata i niewykorzystane pokłady energii powinny mieć swoje ujście w formie zabawy. Minimalizuje to ryzyko niepożądanych zachowań i ewentualnych zniszczeń domowego asortymentu.

Kong to dobrze już znana, legendarna amerykańska firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych zabawek. Podbiła serca miłośników zwierząt na całym świecie. Portfolio produktowe jest nieustannie powiększane i rozwijane, tak by każdy znalazł tu coś idealnego dla swojego czworonoga. 
Propozycją na wiosenno-letnie zabawy z psem jest Kong Sherps Lama. To niezwykle miękki pluszak, doskonały do przytulania i szarpania. Sprawdzi się także przy aportowaniu. Ukryta w środku piszczałka i pokryte szeleszczącym materiałem wnętrze przykuwa uwagę oraz zachęca do kreatywnej zabawy, zapewniając zainteresowanie zwierzęcia przez długi czas.

amiplay.eu

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

COUNTRY&NATURE – nowe karmy na rynku

Dr.PetCare wprowadza na rynek pełnoporcjowe, bezzbożowe, suche karmy COUNTRY&NATURE dla dorosłych psów. W ofercie znajdują się karmy dla psów ras małych, średnich oraz dużych. Wszystkie

Karmy Opti Life w odnowionych opakowaniach

  Hipoalergiczne karmy Opti Life od Versele-Laga zyskały nowe opakowania. Dotychczasowe, błyszczące torebki zostały zastąpione nowoczesnymi opakowaniami foliowymi o strukturze przypominającej papier. Zmienił się układ informacji, tak by