Dentystyczna nowość dla psów w portfolio produktów marki Brit

Wśród szerokiej gamy produktów marki Brit, oferowanych przez wyłącznego dystrybutora, firmę Azan, pojawiła się najnowsza linia przysmaków dentystycznych.

Apetyczne pałeczki stanowią zarówno wsparcie w zakresie codziennej troski o zdrowie zębów oraz dziąseł, jak i zapewniają szereg korzyści zdrowotnych dla organizmu psa. Brit Dental Stick dostępne są w następujących wariantach:

  • Brit Dental Stick Mobility with Curcuma & Collagen – z kolagenem i kurkumą, dla dodatkowego wsparcia mobilności psa
  • Brit Dental Stick Teeth & Gums with Chamomile & Sage – z rumiankiem i szałwią w trosce o zdrowe zęby, dziąsła i świeży oddech
  • Brit Dental Stick Immuno with Probiotics & Cinnamon – z probiotykami i cynamonem dla wspomagania naturalnej odporności psa
  • Brit Dental Stick Calm with Hemp & Motherwort – z konopią i serdecznikiem, wspomagającymi dobre samopoczucie i łagodzenie stresu u psa

Produkty dostępne w opakowaniach po 7 sztuk (opakowanie ok. 250g).

www.karmybrit.pl

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Przysmaki z insektami dla psów i kotów

Laboratoire Francodex opracowało przysmaki przeznaczone specjalnie dla zwierząt o wrażliwym układzie pokarmowym. Przekąska została wyprodukowana na bazie insektów, które są doskonałym źródłem białka i stanowią alternatywę dla tradycyjnych protein pochodzenia zwierzęcego.

Calibra Dog Life Adult Medium Breed FRESH BEEF

Wyjątkową w 100% monoproteinowa karma z wołowiną dla dorosłych psów średnich ras (10-30 kg). Zawartość świeżej wołowiny i ryżu wpływa na  strawność karmy która sprawdzi się u psów z wrażliwym układem pokarmowym.

TropiCat olej z łososia dla kotów

TropiCat do swojej gamy produktów wprowadza olej z łososia dla kotów. Do tej pory oleje oferowała siostrzana marka dla psów – TropiDog. Teraz do rodziny olejów dołącza olej z łososia dla kotów.

PUPIL PREMIUM ALL MEAT GOLD indyk 400 g

ostarczające organizmowi psa odpowiednie ilości białka i tłuszczu, a dodatek polskiej brzoskwini zapewnia psu porcję niezbędnych dla jego zdrowia witamin i minerałów oraz stanowi przyjemne urozmaicenie smakowe.