Światowy koncern Vetoquinol nabył marki Drontal® i Dronspot®

Vetoquinol to firma rodzinna, której historia sięga 1933 r. Koncern od pokoleń dba o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Innowacyjność i dynamiczny rozwój sprawił, że zespół Vetoquinol liczy już 2500 osób, który jest obecny i odnosi sukcesy na pięciu kontynentach.

Zakup popularnych produktów przeciwpasożytniczych Drontal ® i Dronspot ® stanowi istotę strategii przyjętej przez Vetoquinol. Dzięki włączeniu marek Drontal i Dronspot® do cieszącego się dużym powodzeniem portfolio produktów Grupy Vetoquinol, firma wzmacnia obecność w tak ważnym obszarze terapeutycznym.

Jak mówi Dyrektor Zarządzajacy, a zarazem właściciel firmy Vetoquinol Pan Matthieu Frechin – jestem dumny mogąc ogłosić przejęcie produktów Drontal® i Dronspot® na terenie Europejskiej Strefy Ekonomicznej oraz Wielkiej Brytanii. Segment przeciwpasożytniczy jest kluczowym segmentem terapeutycznym dla naszej firmy. Właśnie dlatego mamy całkowitą pewność, że jesteśmy w stanie dostarczać wymienione produkty w sposób niezawodny, kontynuując ich sukces na rynku.

Od teraz Drontal® i Dronspot® należą do nas!

Zespół Vetoquinol zapewnia – „Produkty Drontal ® i Dronspot ® zyskały już zaufanie Klientów i wierzymy, że to uznanie będzie kontynuowane. Do zapamiętania jest tylko jedna zmiana – nowym właścicielem Drontal ® i Dronspot ® jest Vetoquinol”.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://vet-news.vetoquinol.com/

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *