W TROSCE O ŚRODOWISKO

W dobie nieustannie zmieniającego się klimatu, w czasach w których efekt cieplarniany przestał być sloganem, a jego skutki odczuwamy na własnej skórze temat dbałości o środowisko i ekologia stają się priorytetem dla każdego świadomego mieszkańca Ziemi. To właśnie poczucie odpowiedzialności za naszą planetę i chęć wprowadzania zmian stały się przyczynkiem do rozwoju linii produktów z serii Beaphar Bio


W ZGODZIE Z NATURĄ

Stopień zanieczyszczenia środowiska i coraz większe skażenie wody sprawiają, że zaczynamy coraz bardziej świadomie dokonywać wyborów, tak aby były one jak najlepsze dla nas, ale także dla naszej planety. Wracamy do natury, rezygnujemy z wysoko przetworzonych produktów, unikamy konserwantów, korzystamy z dobrodziejstw naturalnych składników, staramy się być bliżej natury
i unikać zbędnej chemii w naszym życiu. Chcemy wybierać najlepiej, dla siebie i naszych najbliższych, dzięki linii produktów pielęgnacyjnych dla kotów oraz psów Beaphar Bio możemy dokonać najlepszego wyboru również dla najmniejszych członków naszej rodziny, czyli dla naszych pupili.

Skład Linii produktów pielęgnacyjnych Beahar Bio został opracowany tak, byśmy mogli również naszym zwierzętom zapewnić pielęgnację najlepszą z możliwych, czyli naturalną. Cała gama omawianych preparatów to przede wszystkim produkty ze starannie wyselekcjonowanymi składnikami, dobranymi do potrzeb nawet najbardziej wymagających pupili. Ich składy zostały opracowane tak, by ograniczyć zawartość składników syntetycznych oraz substancji konserwujących.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z NATURY

Spośród naturalnych składników zostały wybrane te o największym potencjale pielęgnacyjnym, najszerszym spektrum działania, największych możliwościach regeneracyjnych, a także naturalnych właściwościach myjących. Dlatego w preparatach znajdziemy między innymi: aloes, ekstrakt papai, ekstrakty z kwiatów wiśni, hibiskus, olej macadamia czy olej arganowy.

Wszystkie składniki, które trafiają do produktów Bepahar Bio to składniki pochodzące z certyfikowanych upraw. Każdy z preparatów zawiera od 15-30% certyfikowanych substancji naturalnego pochodzenia, wyhodowanych bez zbędnej chemii, co zapewnia ich maksymalną czystość oraz wysoki potencjał biologiczny. Żeby zapewnić psom i kotom najlepszą pielęgnację z możliwych, skład preparatów został opracowany tak, by zawierały tylko niezbędną ilość substancji konserwujących, zapewniając produktowi odpowiednią trwałość i skuteczność przez cały okres stosowania.

ROZWAŻNY WYBÓR

Będąc świadomym mieszkańcem naszej Ziemi, kochając naturę i zwierzęta, musimy starannie dokonywać wyborów, tak by zapewnić najlepszą pielęgnację sobie, swojej rodzinie i pupilom, nie wyrządzając przy tym krzywdy naszej planecie. Pamiętajmy, że wielkie zmiany to najczęściej suma mniejszych dobrych wyborów, od których będzie zależał wygląd Ziemi dla kolejnych pokoleń.

ZASTOSOWANIE BIOPLASTIKÓW

Seria preparatów Beaphar Bio to krok w przyszłość. Wyróżnia się ona nie tylko swoim składem i właściwościami, lecz także jest ukłonem w stronę natury i pomocną ręka dla środowiska. Kochając zwierzęta, mamy obowiązek zrobić wszystko, aby dbać o nasze środowisko i planetę. Dlatego opakowania produktów Beaphar Bio wyprodukowane zostały z wyjątkowego materiału, jakim jest zielony polietylen. Jest to innowacyjne tworzywo wytwarzane z trzciny cukrowej, potocznie nazywane bioplastikiem. Jego wykorzystanie sprawia, że opakowania produktów mogą w 100% podlegać recyklingowi. Podczas wzrostu trzcina cukrowa pochłania olbrzymie ilości dwutlenku węgla, co sprawia, że wykorzystanie tego tworzywa przyczynia się do obniżenia emisji gazów cieplarnianych, a co za tym idzie – do ograniczania występowaniu efektu cieplarnianego. Wiadomo, że nasze dzisiejsze decyzje wpłyną na kolejne pokolenia. Musimy mieć na uwadze, że efekty naszych z pozoru małych codziennych decyzji odbijać się będą na naszych dzieciach i wnukach. Dlatego tak ważne jest, by już dziś zacząć wybierać bardziej świadomie w tych mniejszych, jak i większych sprawach. Wybierając linię produktów pielęgnacyjnych Beaphar Bio, dbamy nie tylko o swojego pupila i świat, w którym teraz żyjemy, ale również o środowisko dla kolejnych pokoleń.

Seria produktów pielęgnacyjnych Beaphar Bio to potrójnie dobry wybór. Dla nas, naszej planety, ale przede wszystkim najlepszy wybór dla naszego pupila.

Ważne jest, by już dziś zacząć wybierać bardziej świadomie w tych mniejszych, jak i większych sprawach. Wybierając linię produktów pielęgnacyjnych Beaphar Bio, dbamy nie tylko o swojego pupila i świat, w którym teraz żyjemy, ale również o środowisko dla kolejnych pokoleń

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *