Versele-Laga wspiera niewidome oraz niedowidzące koty

„JA PACZE SERCEM Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym” to organizacja, która od 2012 roku niesie pomoc kotom niewidomym oraz niedowidzącym. Tylko w roku 2022 pod ich opieką znalazło się 407 podopiecznych. Wszystkie kociaki zazwyczaj przechodzą długie i kosztowne leczenie, które wiąże się z wielomiesięcznym pobytem w domach tymczasowych.

Fundacja nie otrzymuje żadnego publicznego dofinansowania i utrzymuje się wyłącznie dzięki wsparciu dobrych ludzi.

Versele-Laga od lat wspiera organizacje niosące pomoc zwierzętom pokrzywdzonym przez los i człowieka (ostatnio licznie wspierała zwierzęta z Ukrainy). Ponieważ kociaki z fundacji wymagają wysokiej jakości pożywienia, które wesprze je w okresie leczenia i rekonwalescencji, Versele-Laga przekazała dla podopiecznych Opti Life Cat – bezzbożowe, hipoalergiczne karmy z wysoką zawartością mięsa. Cała paleta karm pozwoli chwilowo odciążyć organizację i przekierować środki  finansowe  na inne cele.

Jednocześnie Versele-Laga gorąco namawia do pomocy „JA PACZE SERCEM”, poprzez adopcje pokrzywdzonych kociaków; zarówno  te rzeczywiste jak i wirtualne.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Dolina Noteci na targach Zoomark International 2023 w Bolonii

Zoomark International 2023 to najważniejsze wydarzenie branży zoologicznej w Europie, które gromadzi największe korporacje z całego świata i społeczność branży zoologicznej. Oferuje Show Experience, które pozwala na bezpośrednią interakcję z najnowszymi innowacjami w sektorze zwierząt domowych.