Tropical rzuca wyzwanie Darkowi Stolarzowi

Polska firma Tropical, właściciel marek Tropical, TropiDog, TropiCat i Tropifit i jeden z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, rzuciła Darkowi Stolarzowi wyzwanie, w ramach którego znany twórca programów telewizyjnych stworzył 5 unikalnych przedmiotów dla zwierząt i ich właścicieli. Przebieg wyzwania zainteresowani będą mogli śledzić w mediach społecznościowych oraz na platformie YouTube.


Dariusz Wardziak, stolarz oraz projektant mebli, bliżej znany publiczności jako Darek Stolarz, jest współtwórcą znanych programów telewizyjnych oraz autorem kanału na YouTube, w którym prezentuje ciekawe rozwiązania i porady dla majsterkowiczów. Jego profile w mediach społecznościowych śledzi ponad 300 tysięcy zaangażowanych fanów, którzy doceniają nie tylko jego umiejętności stolarskie, ale i wyjątkową osobowość. W ramach wyzwania rzuconego przez firmę Tropical, Darek własnoręcznie wykonał i podpisał 5 przedmiotów: legowisko dla psa, zestaw składający się z półki na miski oraz wieszaka na smycze, drapak dla kota, szafkę pod akwarium oraz labirynt dla chomika. Przedmioty te będzie można wygrać w konkursach ogłoszonych na facebookowych profilach wszystkich zoologicznych marek firmy Tropical – Tropical, TropiDog, TropiCat oraz Tropifit.

Dodatkowo, dzięki akcji powstało 5 filmów instruktażowych prezentujących sposób wykonania wymienionych przedmiotów. Filmy te zainteresowani będą mogli zobaczyć na kanale YouTube Darka Stolarza, zaś przebieg całej akcji w całości można śledzić w mediach społecznościowych wszystkich marek Tropical. Celem akcji jest zwiększenie świadomości marek wchodzących w skład firmy Tropical oraz zaprezentowanie ich oferty produktowej wśród potencjalnych klientów. Dotarcie do nowej grupy odbiorców poprzez współpracę ze znanym twórcą telewizyjno-internetowym pomoże dodatkowo firmie w budowaniu większej rozpoznawalności i umacnianiu jej pozycji na rynku.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *