Karmy dla kota od COUNTRY&NATURE

Karmy COUNTRY&NATURE w odświeżonej szacie graficznej otrzymały wyróżnienie w plebiscycie konsumenckim Sfinksy 2023.

Receptura pełnoporcjowych karm jest oparta tylko na świeżym mięsie pochodzącym do lokalnych, polskich dostawców. Aż 98,9% mięsa i wyselekcjonowanych podrobów, wzbogacono o niezbędne minerały i witaminy.

Produkty są oparte na wysokiej zawartości drobiowego mięsa mięśniowego oraz wybranego drugiego mięsa. To połączenie zapewnia odpowiedni bilans aminokwasów niezbędnych w diecie kota oraz wyjątkową smakowitość. To idealna propozycja dla każdego, nawet wybrednego kota. Karma w formie pasztetu bez dodatku wody czy bulionu nie zawiera sztucznych składników, barwników czy wzmacniaczy smaku. Dodatek oleju bogatego w kwasy Omega sprawi, że sierść kota będzie zdrowa i błyszcząca, a odpowiedni poziom Tauryny wpływa na prawidłową pracę jego serca.

Karmy są dostępne w 3 smakach: Indyk i Przepiórka, Kurczak i królik oraz Kurczak i Gęsina. Opakowania: puszki 200 g.

Kontakt: biuro@drpetcare.pl www.drpetcare.pl

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Versele-Laga wspiera niewidome oraz niedowidzące koty

pomoc kotom niewidomym oraz niedowidzącym. Tylko w roku 2022 pod ich opieką znalazło się 407 podopiecznych. Wszystkie kociaki zazwyczaj przechodzą długie i kosztowne leczenie, które wiąże się z wielomiesięcznym pobytem w domach tymczasowych.

Dolina Noteci na targach Zoomark International 2023 w Bolonii

Zoomark International 2023 to najważniejsze wydarzenie branży zoologicznej w Europie, które gromadzi największe korporacje z całego świata i społeczność branży zoologicznej. Oferuje Show Experience, które pozwala na bezpośrednią interakcję z najnowszymi innowacjami w sektorze zwierząt domowych.