Dolina Noteci na Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych

W ostatnim czasie Dolina Noteci uczestniczyła w trzech wystawach kotów rasowych – we Wrocławiu, Piasecznie i Poznaniu. Obecność na kocich wystawach związana jest z rozszerzeniem gamy produktów dla kotów.

Przedstawiciele firmy byli na miejscu, aby odpowiedzieć na pytania zadawane przez zwiedzających, a także wysłuchać opinii opiekunów kotów na temat nowych produktów. Odwiedzający stoisko mogli otrzymać próbki karm w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, aby opiekunowie kotów mogli sami przekonać się o wysokiej jakości produktów, w tym nowości w ofercie –  karmie suszonej. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw. Innowacyjny proces delikatnego suszeniu pozwala zachować jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystuje się aż 200 g świeżego mięsa i podrobów!

Dolina Noteci w swojej ofercie posiada również karmy mokre, które są bardzo popularne wśród kocich opiekunów, ponieważ zawierają wysoką zawartość mięsa i składników odżywczych. Dostarczają kotu wilgotnych składników odżywczych, które są niezbędne dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

Versele-Laga wspiera niewidome oraz niedowidzące koty

pomoc kotom niewidomym oraz niedowidzącym. Tylko w roku 2022 pod ich opieką znalazło się 407 podopiecznych. Wszystkie kociaki zazwyczaj przechodzą długie i kosztowne leczenie, które wiąże się z wielomiesięcznym pobytem w domach tymczasowych.

Dolina Noteci na targach Zoomark International 2023 w Bolonii

Zoomark International 2023 to najważniejsze wydarzenie branży zoologicznej w Europie, które gromadzi największe korporacje z całego świata i społeczność branży zoologicznej. Oferuje Show Experience, które pozwala na bezpośrednią interakcję z najnowszymi innowacjami w sektorze zwierząt domowych.