Cztery sposoby na spędzenie czasu w domu razem z pupilem Od Can Agri – dystrybutora marki Kerbl

O tym, jak bardzo Nasi milusińscy uwielbiają spędzać z nami czas, wszyscy wiemy. Towarzyszą nam już nie tylko podczas posiłków, spacerów, ale również w pracy typu home office, video konferencjach czy domowych treningach, a zabawa z nimi weszła na wyższy poziom.

No bo co by tu wymyślić, skoro aportować piłki w domu nie wolno…?

Magdalena Lewandowska-Pogorzelska

Materiał sponsorowany

Poniżej przedstawiamy Wam 4 sposoby od marki Kerbl na spędzenie czasu w domowym zaciszu, które z pewnością będą trafionym sposobem na zabawę i naukę, a znalezione pod choinką –  idealnym prezentem świątecznym.

  1. Zabawki edukacyjne

Ograniczają nudę i pobudzają zwierzę do aktywności fizycznej i umysłowej, jednocześnie wpływając na zdrowie czworonoga. Oferują możliwość napełnienia karmą i przysmakami w specjalnie wyciętych na to osłonach przesuwnych, klapach do podnoszenia czy drewnianych stożkach do przesunięcia kufą czy łapką, wywołując u pupila-odkrywcy zainteresowanie i pobudzając do zabawy wonią przysmaku.

Dostępne w ofercie Kerbl w 5 wariantach o różnych poziomach trudności.

  1. Maty do węszenia

To zabawa w szukanie i węszenie bez przerwy. Zabawy węchowe są świetnym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii psa. Maty ćwiczą koncentrację zwierzęcia, rozładowują stres i oduczają łapczywego jedzenia. Idealnie sprawdzą się do celów terapeutycznych oraz treningu kondycji. Przysmaki ukryte między kawałkami polarowych pasków pobudzają naturalny instynkt psa do węszenia i poszukiwania pokarmu. To świetna forma połączenia zabawy z edukacją.

Dostępne w dwóch rozmiarach 50 cm x 30 cm oraz 70 cm x 50 cm

  1. Maskotki

Pluszaki są idealną zabawką dla każdego czworonoga niezależnie od jego rasy i wieku. Zarówno małe szczeniaki, jak i dorosłe psy docenią taki prezent od swojego właściciela. Warto jednak pamiętać, że zwierzaki lubią szarpać i rozgryzać swoje zabawki, dlatego psie zabawki od marki Kerbl wykonane są z materiałów, które nie są toksyczne oraz nie zawierają małych elementów, takich jak guziki czy plastikowe oczy. 

  1. Gryzaki z bawełny oraz zabawki do siłowania z juty

Wyjątkowo trwałe, wykonane z naturalnej bawełny sznury i zabawki z juty to niezbędnik nie tylko podczas spacerów, ale również codziennych chwil aktywności w domu. Naturalne włókna czyszczą zęby oraz przestrzenie międzyzębowe, redukują kamień, masują dziąsła, jednocześnie bawiąc. Idealne jako szarpaki do przeciągania oraz do nauki aportowania.

W ofercie Kerbl dostępne w wielu rozmiarach oraz wielu wersjach kolorystycznych.

www.canagri.pl

Magdalena Lewandowska-Pogorzelska

Podziel się:

Spis treści

Najnowsze:

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *