Strona główna Magazyn Puls branży Zmieniamy się dla Was
2

Zmieniamy się dla Was

Zmieniamy się dla Was

Poznajcie Felka, naszego nowego redakcyjnego kota. Od dzisiaj to on staje się twarzą naszej @dobrejzmiany. Już za kilka dni Felek odwiedzi Wasze sklepy razem z lutowym wydaniem Rynku Zoologicznego, przyjmijcie go ciepło 🙂

Wraz z lutowym wydaniem magazyn „Rynek Zoologiczny” zyskał zupełnie nową szatę graficzną. Odświeżony został logotyp czasopisma, na łamach magazynu pojawili się również nowi eksperci, gotowi służyć czytelnikom merytorycznymi poradami.

– Jestem przekonany, że nowa szata graficzna pozwala lepiej wyeksponować materiały naszych partnerów, jak również w bardziej przystępny sposób prezentuje teksty cenionych ekspertów, których zaprosiliśmy do współpracy w bieżącym roku – mówi Mateusz Karatysz, redaktor naczelny „Rynku Zoologicznego”.


Magazyn „Rynek Zoologiczny” to pierwszy w Polsce branżowy miesięcznik wydawany nieprzerwanie od 2008 roku. Na jego łamach prezentowane są fachowe materiały ekspertów, dane prezentujące trendy na rynku zoologicznym, nowości produktowe oraz newsy. Pismo od lat pełni rolę branżowego lidera wyznaczającego kierunki rozwoju rynku zoologicznego.

(248)

Comment(2)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *