Strona główna Magazyn Puls branży Wiosenna energia do pomagania czworonogom
0

Wiosenna energia do pomagania czworonogom

Wiosenna energia do pomagania czworonogom

Kto z utęsknieniem czeka na wiosnę – łapa w górę! To czas kolorów, lepszego humoru, uśmiechu, głębszych oddechów, większej dawki słońca, które pozytywnie nastrajają i dają energię do działania. Dolina Noteci rusza do pomocy potrzebującym czworonogom


Zmiany za oknem, zmiana samopoczucia, jednak Team Doliny Noteci niezmiennie realizuje swoją misję i nie zwalnia tempa, z wiosenną siłą rusza z pomocą potrzebującym czworonogom, które w wielu schroniskach i przytuliskach czekają na pyszności rekomendowane przez psa Prezesa.

Poprzednie akcje pokazały, że karma przekazywana przez ekipę Doliny Noteci w różne miejsca na mapie Polski choć w niewielkim stopniu rekompensuje zwierzakom sytuację, w jakiej się znalazły. Ich wesoło merdające ogonki są tego dowodem. Jednak najlepszą nagrodą byłby dla nich nowy, ciepły, wypełniony miłością dom oraz kochający właściciele, którzy będą w stanie stworzyć pupilowi bezpieczny azyl. Dlatego celem Doliny Noteci jest nieustanne propagowanie idei adopcji zwierząt ze schronisk. W ostatnim czasie bardzo wzrosła świadomość społeczeństwa w tym temacie. Wielu wolontariuszy, których chwyta za serce los bezdomnych psów, swój wolny czas spędza na zabawie z nimi i spacerach, a nadchodząca wiosenna aura dodatkowo sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dolina Noteci wraz ze swoimi PSIjaciółmi, czyli z Jankesem, Gabi Drzewiecką, Lifemanagerką, i MiląByli, będą nadal regularnie odwiedzać potrzebujące czworonogi i przekazywać im pyszną, zdrową karmę.

Dodatkowo już niedługo szeregi Doliny Noteci zasilą kolejne znane i lubiane miłośniczki zwierząt, które prywatnie są opiekunkami psów i kotów. Będzie można śledzić te działania w Social Mediach Doliny Noteci!

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close