Strona główna Magazyn Puls branży Wielka Zbiórka dla bezdomnych zwierząt
0

Wielka Zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Wielka Zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Rusza wielka zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt – list otwarty do przedstawicieli branży zoologicznej

Drodzy Przyjaciele,

jako przedstawiciele branży zoologicznej tworzymy wspólnotę opartą na jednym fundamencie. Praca jest dla nas przedłużeniem pasji – miłości do zwierząt. Przynależność do tego grona nakłada na nas szczególne obowiązki. To my – jako przedstawiciele branży zoologicznej – mamy bowiem szczególne możliwości wspierania inicjatyw charytatywnych, i to w naszym życiu zwierzęta odgrywają rolę szczególnie ważną. Dlatego nie wolno nam na ich cierpienie reagować obojętnością.

Ruszamy po raz kolejny z wielką zbiórką na rzecz bezdomnych zwierząt. Tym razem wszystkie zebrane dary podzielimy między trzy placówki: Fundację Kłębek, Fundację Animalia oraz Schronisko dla Zwierząt w Skałowie. Ich podopieczni nie mogą liczyć na troskliwą opiekę właścicieli, ale my możemy poprawić ich los! Idealną do tego okazją jest organizowany przez nas I Kongres Dystrybucji i Handlu.

Bezdomne zwierzęta potrzebują przede wszystkim karmy: wysokiej jakości, suchej i mokrej, dla psów i kotów, młodych i starszych, dla zwierząt schorowanych i z wrażliwym przewodem pokarmowym. Ponadto potrzebne są wyprane koce i pościele, legowiska, drapaki, kuwety, środki do podawania leków i preparaty do higieny. Każdy, nawet najmniejszy podarunek ma dla tych zwierząt i dla mnie osobiście ogromne znaczenie. Liczę na to, że wspólnie z Państwem poprawimy ich los.

Symboliczne przekazanie darów odbędzie się na uroczystej gali podczas Kongresu. Fotorelację z tej pięknej, szczególnej części wydarzenia z przyjemnością opublikujemy na łamach naszego pisma. Za Państwa dobroć i zaangażowanie z góry dziękuje cała redakcja „Rynku Zoologicznego”: Alicja Kulbicka, Weronika Szymaniak, Patryk Pawłowski oraz podpisany poniżej

Mateusz Karatysz

z poważaniem


Aby wziąć udział w zbiórce skontaktuj się z:

weronika.szymaniak@rynekzoologiczny.pl

61 820 41 75

(111)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *