Strona główna Magazyn Warsaw Animals Days za nami – fotorelacja
0

Warsaw Animals Days za nami – fotorelacja

Warsaw Animals Days za nami – fotorelacja

W dniach 7-9 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się impreza Warsaw Animals Days. Wydarzenie było okazją do zabawy dla najmłodszych miłośników zwierząt. Zobacz fotorelację

Do dyspozycji wystawców i gości oddano dwie hale wystawowe Ptak Warsaw Expo. Wśród gości wydarzenia zdecydowaną większość stanowiły dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji, takich jak: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, stanowiska do malowania twarzy czy konsole do gier. Najmłodsi mogli podziwiać egzotyczne zwierzęta, pogłaskać wielbłąda, fotografować się z komikami oraz zakupić upominki i zabawki. W piątek hale Ptak Warsaw Expo stały się zatem miejscem spotkań wycieczek szkolno-przedszkolnych z całego kraju.

Niesłabnące zainteresowanie tego typu atrakcjami można było odczuć przez cały weekend. Gwiazdą sobotniego popołudnia była Nela mała podróżniczka, która podczas swojego wystąpienia zgromadziła niemalże pełną halę fanów. Frekwencja odwiedzających wśród najmłodszych znacznie przekroczyła oczekiwania wystawców i partnerów wydarzenia.

W opiniach uczestników imprezy frekwencja odwiedzających wyraźnie kontrastuje z przekrojem wiekowym gości, jak również z silnie wyeksponowanym konsumenckim charakterem samego przedsięwzięcia, czego nie wszyscy się spodziewali.

– W dwóch halach Ptak Warsaw Expo, na ponad 36 tysiącach metrów, zaprezentowało się 136 wystawców z Polski i zagranicy: od małych firm, po międzynarodowe marki, firmy usługowe, fundacje oraz stowarzyszenia. Twarzami targów były: Nela Mała Reporterka, znana z anten TVP i Radia Dla Ciebie oraz behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk. Impreza przyciągnęła dziesiątki tysięcy odwiedzających nie tylko z Warszawy i okolic, a w sobotę i w niedzielę parkingi Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo pękały w szwach.

To było doskonałe wydarzenie zarówno dla branży zoologicznej, posiadaczy zwierząt domowych oraz wszystkich tych, którzy dopiero rozważają przygarnięcie zwierzaka pod swój dach. Zakres tematyczny targów tworzyły zwierzęta domowe i wszystko, co z nimi związane: karmy i suplementy, artykuły higieniczne, posłania, miski, smycze, obroże, ubranka, zabawki, transportery i inne akcesoria dla zwierząt, a także usługi dedykowane zwierzętom, jak np. szkolenia, hotele, strzyżenie i pielęgnacja. Oprócz tysięcy produktów dla zwierząt na targach można było zobaczyć mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – dodają organizatorzy.

Obejrzyj galerię:

 

 

(420)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *