Strona główna Magazyn Puls branży Warsaw Animals Days 2018 z Doliną Noteci
0

Warsaw Animals Days 2018 z Doliną Noteci

Warsaw Animals Days 2018 z Doliną Noteci

Trzydniowe Warsaw Animals Days zgromadziło mnóstwo zwiedzających, którzy mogli obejrzeć wystawy psów i kotów, pokazy agility, odwiedzić strefę behawioralną i dowiedzieć się, jak postępować ze swoim zwierzęciem, a także spotkać się z Nelą małą reporterką!

Event odbył się w Ptak Warsaw Expo w dniach 6-8 kwietnia w Nadarzynie, a w programie znalazły się m.in.: Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, pokaz psiej mody, spotkanie z Nelą małą reporterką i alpakami oraz znaną behawiorystką zwierzęcą Anetą Awtoniuk. Dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć swoich podopiecznych i dowiedzieć się, jak odpowiednio o nich zadbać przygotowano serię spotkań z behawiorystami oraz weterynarzami.

Dolina Noteci pojawiła się ze swoim stoiskiem wypełnionym zdrową karmą dla psów i kotów. Każdy gość odwiedzający stoisko otrzymał próbki produktów w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety.

Targi Animals Days zgromadziły nie tylko psy i koty! Odwiedzający na własne oczy mogli zobaczyć najmniejsze kucyki świata rasy Falabella hodowli Katarzyny Plewki. Do atrakcji należały także okazy takie, jak świnki morskie oraz zwierzęta egzotyczne. Warsaw Animals Days to była prawdziwa lekcja przyrody!

(47)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *