Strona główna Magazyn Puls branży Skład Karmy w konkursie Sfinksy
0

Skład Karmy w konkursie Sfinksy

Skład Karmy w konkursie Sfinksy

Sfinksy to pierwszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów. Rywalizacja trwa od 15 stycznia do 28 lutego. W konkursie obecne są produkty Składu Karmy. Firma zachęca do głosowania

W plebiscycie Sfinksy zostaną wyłonione produkty i usługi dedykowane kotom. Można oddać swój głos w 12 kategoriach: karmy suche, karmy mokre, przekąski i przysmaki, profilaktyka i zdrowie, czystość i higiena, zabawki i drapaki, akcesoria, preparaty pielęgnacyjne, inicjatywa społeczna, suplementy i witaminy, sklepy internetowe oraz weterynarz roku.

Skład Karmy zgłosił swoje produkty w 3 kategoriach.

Karmy Suche – EDEN COUNTRY CUISINE – Kaczka, Jagnięcina, Królik, Dziczyzna. To pełnowartościowa karma z wysoką zawartością mięsa. Stworzona w oparciu o pierwotną dietę przodków kota, dostosowana do naturalnie wysokiego spożycia białka zwierzęcego.

Karmy Mokre – MOONLIGHT DINNER NR 7 – Tuńczyk i Krewetki. To najwyższej jakości rybne filety dla kotów w sosie własnym. Zdrowe, idealnie dostosowane do potrzeb żywieniowych i naturalnej diety kotów.

Przekąski i Przysmaki – EDEN Jeleń i Dziczyzna.  Zawierają 70% suszonego powietrzem mięsa oraz prozdrowotną mieszankę składników dla zdrowia przewodu pokarmowego, stawów, świeżego oddechu i zdrowych zębów.

Więcej informacji o produktach Składu Karmy można znaleźć na stronie: www.skladkarmy.pl

Głosy w konkursie Sfinksy można oddawać pod adresem: www.sfinksy.pl

(37)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *