Strona główna Magazyn Puls branży SKŁAD KARMY – przyjazny zwierzakom
0

SKŁAD KARMY – przyjazny zwierzakom

SKŁAD KARMY – przyjazny zwierzakom

Skład Karmy to wyłączny dystrybutor marek Super Premium takich jak: Fish4Dogs, Eden Holistic Pet Food, Forthglade, Nature, Fish4Cats i Moonlight Dinner. Firma oferuje jedzenie dla psów i kotów produkowane z zastosowaniem najwyższej jakości składników i standardów produkcji

Karmy, przysmaki i suplementy diety są hypoalergiczne, tylko z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, wypełniaczy i ulepszaczy.

Filozofia Składu Karmy jest taka, aby każdy, kto sięgnie po ich produkty, miał 100% pewności, że podaje jedzenie najwyższej jakości, które nie zawiera żadnych „śmieciowych” dodatków, a każdy składnik wpływa na polepszenie jakości życia zwierząt.

Skład Karmy jest firmą rodzinną. Cały zespół to miłośnicy psów oraz kotów i ich posiadacze. To one inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. Sami zwracają uwagę na to, co jedzą, i przywiązują dużą wagę do tego, co jedzą ich psy. Czytają uważnie składy, stąd wzięła się ich nazwa – Skład Karmy. W pracę wkładają mnóstwo pasji i autentyczności, dlatego oczywiste jest to, że wierzą, że ich produkty są bardzo dobre.

Najwspanialsze dla nich są wiadomości od Klientów – „Dziękujemy Wam, wasza karma pomogła dojść do zdrowia mojemu pieskowi”. I to jest zwieńczenie ich pracy.

(32)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *