Strona główna Magazyn Puls branży Skład Karmy karmi psy potrójnego Mistrza Świata w psich zaprzęgach
0

Skład Karmy karmi psy potrójnego Mistrza Świata w psich zaprzęgach

Skład Karmy karmi psy potrójnego Mistrza Świata w psich zaprzęgach

Skład Karmy kibicuje i karmi psy Marka Rogalskiego-Janc – czterokrotnego Mistrza Polski i potrójnego Mistrza Świata w psich zaprzęgach

Marek Rogalski-Janc z Dark Speeders Fish4Dogs Team uprawia 3 dyscypliny sportowe wraz ze swoimi sześcioma psami rasy Siberian Husky: Canicross, Bikejoring oraz Scooter.

Treningi to bardzo waży element jego życia. Trenuje 3 do 4 razy w tygodniu. Jednym z najistotniejszych elementów w trenowaniu psów zaprzęgowych jest ich karmienie. Zimno i intensywne treningi bardzo zwiększają zapotrzebowanie na energię u psów. Z drugiej strony jedzenie musi być lekkostrawne i zapewniać odpowiednie minerały, tłuszcze i białka w odpowiednich proporcjach. Psy podczas szybkiego, intensywnego biegu poddane są obciążeniu organizmu, który musi mieć zapewnioną optymalną wydolność. Ich stawy narażone są w pracy oraz w codziennych zabawach na kontuzje. Muszą być cały czas w świetnej kondycji, więc żywienie jest jednym z kluczowych elementów ostatecznego sukcesu.

Od ponad roku głównym składnikiem diety psów z Dark Speeders Fish4Dogs Team jest doskonała, optymalnie zbilansowana i lekkostrawna karma Fish4Dogs Finest Salmon. Zawiera ona wszystko, co niezbędne. W okresie zimowym psy dostają dodatkowo Olej z Łososia, również Fish4Dogs. Najmłodsza suczka w Team’ie – Frigga je specjalną, zbilansowaną dla szczeniaków karmę Fish4Dogs Finest Ocean White Fish Puppy. W czasie treningów psy są nagradzane przysmakami Fish4Dogs Sea Jerky z suszonych skór rybich. Psy je uwielbiają!


Skład Karmy

t: +48 796 047 024 | e: michal@skladkarmy.pl

www.skladkarmy.pl

 

(47)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *