Strona główna Magazyn Puls branży Skład Karmy karmi psy Mistrzyni Polski Obedience
0

Skład Karmy karmi psy Mistrzyni Polski Obedience

Skład Karmy karmi psy Mistrzyni Polski Obedience

Joanna Hewelt, Mistrzyni Polski i finalistka Mistrzostw Świata Obedience, wybrała Fish4Dogs ze względu na wyjątkowy skład. Przede wszystkim brak sztucznych ulepszaczy. Wysoki poziom białka w oparciu o ryby to gwarancja silnych mięśni, ścięgien i kości. Doskonały dobór dodatków, w tym olejów omega-3, wspomaga odporność oraz procesy uczenia się

Joanna Hewelt startuje w zawodach ze swoimi dwoma psami Taflonem i Dobisiem. Wybrała Obedience, ponieważ jest to dyscyplina balansu. Cały czas próbuje osiągnąć idealną równowagę między ćwiczeniami dynamicznymi a statycznymi; między wysokim pobudzeniem a spokojem; między pracą na dużych odległościach a blisko człowieka. Liczy się tutaj jak największa prędkość wykonywania ćwiczeń przy zachowaniu techniki i detali. W Obedience ogromnie ważne są też relacje, jakie łączą psa z człowiekiem.

Obedience w dzisiejszym wydaniu jest bardzo wymagającą fizycznie dyscypliną. Większość ćwiczeń opiera się na bardzo dynamicznych startach, natychmiastowych zatrzymaniach, ciasnych skrętach. By uzyskać wysoki poziom wyszkolenia potrzeba wielokrotnego powtarzania tych samych schematów ruchowych, jest to bardzo obciążające dla organizmu. Pies musi być doskonale odżywiony, mocno umięśniony. Do utrzymania odpowiedniej formy potrzebna jest karma wysoko białkowa, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

Ciekawostką jest to, że border collie Taflon chętnie zjada wszelkie smakołyki na treningach. Za to w domu odmawia wszystkiego poza rybą. Taflon jest najbardziej utytułowanym polskim psem w Obedience, dlatego Joanna Hewelt pozwala mu trochę „pogwiazdorzyć”. Z tym większą radością codziennie serwuje mu karmę Fish4Dogs, którą absolutnie uwielbia.


Skład Karmy

t: +48 796 047 024 | e: michal@skladkarmy.pl

www.skladkarmy.pl

(26)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *