Strona główna Magazyn Puls branży Rewia Zwierzaki z Zagrody
0

Rewia Zwierzaki z Zagrody

Rewia Zwierzaki z Zagrody

Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pt. Rewia Zwierzaki z Zagrody będą sympatyczni delegaci z Ameryki Południowej – alpaki

Na Rewię prosto z Bukowej Zagrody do Lublina przyjadą towarzyskie kuce szetlandzkie oraz cygański koń rzadkiej rasy tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim błękitnym okiem. Podczas wydarzenia odbędzie się również I Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras, którą organizuje Polski Klub Królików Nowozelandzkich.

Wystawa będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją, by zrobić coś naprawdę dobrego – zbierane będą środki, które zostaną przeznaczone na lubelskie schroniska. Organizatorzy zaplanowali również pokazy edukacyjne, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo opiekować się zwierzętami w gospodarstwie. Stowarzyszenie Pomocy Królikom opowie o tym, jak tworzyć przyjazny dla królika dom. Szczegółowo omówi to, jak dbać o zdrowie tych małych pupili, i jak rozpoznać, że królik źle się czuje.

Coś wyjątkowego znajdą też dla siebie sympatycy muzyki tradycyjnej. Wydarzeniu towarzyszyły będą występy zespołów regionalnych. Na najmłodszych czekać będą trampoliny i słodkości. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.


Rewia Zwierzaki z Zagrody

17-18 listopada

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Szczegółowe informacje:

www.zwierzakizzagrody.pl/aktualnosci

www.facebook.com/events/276382622986529/

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej w serwisie KUPBILECIK.pl oraz w kasie biletowej podczas wydarzenia

(23)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *