Strona główna Magazyn Renske Natural – karmy i przysmaki z mięsem królika dla psów
0

Renske Natural – karmy i przysmaki z mięsem królika dla psów

Renske Natural – karmy i przysmaki z mięsem królika dla psów

Mięso z królika należy do mięs stosunkowo rzadko stosowanych w karmach i przysmakach dla psów. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i niską zawartością tłuszczu. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Wykazuje również bardzo dobry profil kwasów tłuszczowych i wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych

Dlatego mięso z królika znajdziemy w kilku produktach  Renske Natural, wyjątkowo smakowitych i lubianych przez psy.

Przysmak z mięsa królika

 W najczystszej postaci mięso królika  można podać psu jako suszone płaty mięsa czyli zdrowy i smakowity przysmak. Zawiera 97% mięsa i 3% warzyw, jest w postaci płatów mięsa dających się połamać na mniejsze kawałki. Zalecany dla psów wszystkich ras.  

Karmy mokre z królikiem

W ramach linii mokrych karm Renske Dog fresh meat (395 g) dostępna jest dziczyzna – edycja specjalna zawierająca  80% świeżego mięsa z dziczyzny (20% dzika, 20% bażanta, 20% królika i 20% kaczki) oraz dodatek dynii piżmowej. Ta wersja  startuje w tym roku w konkursie Top for Dog.

Drugi smak to kaczka z królikiem, zawierająca 62% kaczki i 18% królika, z dodatkiem warzyw (marchew, groszek, pietruszka) oraz wyciągiem z wodorostów, rozmarynem  i żywokostem lekarskim.  Ten smak dostępny jest także w opakowaniach 100g idealnym dla psów małych ras.

Karma sucha z królikiem

Kaczka z królikiem dostępna jest także w postaci karmy suchej, uwielbianej przez psy. Hipoalergiczna, pełnowartościowa, idealnie zbilansowana dieta dla psa ze świeżego mięsa. W 100% naturalna, zawiera 30% świeżego  mięsa z kaczki, 12% suszonego mięsa królika,  9% suszonego mięsa kaczki  oraz mieszankę suszonych warzyw, owoców i ziół. Bardzo smakowita, szczególnie polecana dla psów delikatnych, bardzo wybrednych lub cierpiących na alergie skórne i pokarmowe.

Zapraszamy sklepy, kliniki weterynaryjne i salony groomerskie  do współpracy.  

Kontakt: jk@best4animalcare.eu ; tel. 502 093 226  lub 58 624 99 22      

www.best4animalcare.eu  

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *