Strona główna Nowości RENSKE Healthy Treats – zdrowe przysmaki dla psów
0

RENSKE Healthy Treats – zdrowe przysmaki dla psów

RENSKE Healthy Treats – zdrowe przysmaki dla psów

Dla wzmocnienia motywacji

Każdy pies podczas szkolenia czy treningu potrzebuje motywacji i nagrody. Dlatego w pracy z psem opiekunowie i trenerzy chętnie wykorzystują przysmaki

Renske rekomenduje ze swojej oferty przysmaczki  w kształcie małych, lekko miękkich serduszek (średnia wielkość 0,8 cm) .Wyróżniają się wyjątkową smakowitością i atrakcyjnym zapachem dzięki dużej zawartości najwyższej jakości mięsa (do 91%). Zapakowane są w wygodny, zakręcany słoiczek, dzięki czemu długo po otwarciu  nie twardnieją i nie tracą aromatu. Idealnie sprawdzają się z matą węchową – bo są niezwykle aromatyczne i  nie kruszą się. Polecane dla psów małych i średnich ras, ze względu na mały rozmiar.   Dostępne w 5 wariantach smakowych: kaczka, łosoś, kurczak z oregano, kurczak z brokułami, kurczak z marchewką.   

Przysmaki z kaczki zostały zgłoszone do konkursu Top for Dog 2019.

Dla przyjemnych chwil żucia i gryzienia  

Gryzienie, żucie, memłanie to bardzo przyjemne czynności dla psa, podczas których wydzielają się endorfiny. To sprawia że pies ma dobry nastrój i uspokaja się. To jedna z jego najważniejszych potrzeb, dlatego powinniśmy zapewnić psu możliwość jej spełniania codziennie. Idealnie  do tego nadają się suszone płaty mięsa firmy Renske Natural. W 100% naturalne, zawierają 97% najwyższej jakości suszonego  mięsa oraz dodatek 3% warzyw, zachęcą psa do żucia i gryzienia, tak ważnego dla utrzymania zdrowych zębów.  Bardzo lubiane przez psy, są nie tylko  przyjemnym dodatkiem i odmianą  codziennych posiłków, ale również zdrową przekąską dentystyczną i nagrodą w czasie zabawy czy po treningu. Polecane dla psów wszystkich ras. Dostępne w 5 wariantach smakowych: kaczka, jagnięcina, kurczak, królik i łosoś.

Wysoka jakość i naturalny smak

Przysmaki Renske są uwielbiane przez psy i cenione przez ich Opiekunów, często wykorzystywane są przez trenerów i behawiorystów. 

  • Wysoka zawartość mięsa mięśniowego dostarcza wartościowych białek zwierzęcych i gwarantuje wyśmienity smak
  • Bez zbóż, glutenu
  • W 100% hipoalergiczne
  • Monobiałkowe
  • Bez dodatku cukru, soli, sztucznych barwników czy konserwantów
  • Delikatne, lekko miękkie, łatwostrawne

Zapraszamy sklepy, szkoły szkolenia psów, salony groomerskie  do współpracy i rozszerzenia oferty o produkty Renske.  

Kontakt w sprawie współpracy: jk@best4animalcare.eu ; tel. 502 093 226  lub 58 624 99 22      

www.best4animalcare.eu  

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *