Strona główna Magazyn Puls branży Renske Dog Fresh Meat – mokre karmy dla psów małych ras
0

Renske Dog Fresh Meat – mokre karmy dla psów małych ras

Renske Dog Fresh Meat – mokre karmy dla psów małych ras

Wzrost zainteresowania opiekunów psami małych ras zauważalny jest już na polskich ulicach, nie tylko w badaniach. Trend ten rozwijający się od kilku lat związany jest ze zmieniającym się stylem życia, mniejszą ilością wolnego czasu, zmianą stosunku do Pupila i traktowania psa jak członka rodziny       

Szczególne wymagania psów małych ras spełnia linia kompletnych mokrych karm Renske Natural Petfood w opakowaniach 100 g.  To hiporalergiczna, pełnowartościowa i idealnie zbilansowana dieta dla psa ze świeżego mięsa z warzywami. W 100% naturalne, zawierają do 70% świeżego mięsa. Bardzo smakowita, szczególnie polecana dla psów delikatnych i małych ras, bardzo wybrednych lub cierpiących na alergie skórne i pokarmowe.

Karmy dostępne w opakowaniach 100 g można podawać jako 1 posiłek, a w przypadku najmiejszych ras można podzielić na porcje i przechowywać w lodówce po otwarciu. Opakowanie karm jest bardzo wygodne – wystarczy zdjąć zewnętrzną folię z biodegradowalnej tacki i podać psu. To także niezwykle wygodna opcja w podróży, co jest szczególnie ważne dla często podrózujących z psami, np. na zawody czy wystawy.

Szeroki wybór smaków

Dostępny wybór smaków zaspokoi gusta najbardziej wymagających psów, zapewni zróżnicowane posiłki, a dodatkowo poprawi apetyt. Różne źródła białka w karmie pomogą ochronić przed nietolerancją pokarmową i alergiami. Wersje bez zbóż: jagnięcina, łosoś, kurczak, indyk (senior).  Wersje bez glutenu pszenicznego: kaczka i królik , indyk i kaczka, kurczak i wołowina, ryby oceaniczne, kurczak i jagnięcina (szczenięta).

Naturalne, delikatne, lekkostrawne

Producent stosuje tylko naturalne składniki o najwyższej klasie przydatności do spożycia przez ludzi, 100% świeżego mięsa lub ryb oceanicznych, lub łososia szkockiego oraz warzyw z upraw organicznych.  Innowacyjny sposób przygotowania karmy – starannie wyselekcjonowane składniki są delikatnie gotowane na parze, a następnie pod ciśnieniem zamykane w hermetycznym opakowaniu. Sprzyja to zachowaniu wszelkich ważnych substancji odżywczych oraz atrakcyjnego smaku dla psów. Karmy mokre Renske Fresh Meat nie zawieraja: soi, kukurydzy i pszenicy, glutenu, cukru, soli, sztucznych konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku czy zapachu, zwierzęcych produktów ubocznych, są wolne od GMO.

Dodatki dla zachowania zdrowia kondycji i zdrowia na długie lata

Każdy wariant smakowy karmy mokrej Renske Dog fresh meat (100 g) zawiera prebiotyki, wyciąg z wodorostów morskich i Yucci.

Jaka spęłniają rolę?

Prebiotyki (FOS – fruktooligosacharydy) ułatwiające trawienie i regulujące pracę przewodu pokarmowego, chroniące organizm psa przed czynnikami chorobotwórczymi. FOS stymulują namnażanie się dobrych bakterii, mających pozytywny wpływ na organizm psa, a hamują zaś rozwój tzw. złej mikroflory, co w efekcie wzmacnia odporność organzimu psa.

Wyciąg z wodorostów morskich stanowiący bogactwo składników mineralnych niezbędnych w codziennej diecie oraz mających znakomity wpływ na zdrowie kości i stawów.  Badania naukowe stwierdziły występowanie 92 różnych składników mineralnych  w wodorostach morskich, doskonale wchłanialnych przez organizm.

Wyciąg z Yucci – to dzięki niej zapach odchodów staje się mniej nieprzyjemny. Działa też przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwskurczowo, oczyszcza wątrobę i nerki.

Firma Best 4 Animal Care zaprasza sklepy, kliniki weterynaryjne i salony groomerskie do współpracy i rozszerzenia oferty.  

Kontakt w sprawie współpracy: jk@best4animalcare.eu ; tel. 502 093 226  lub 58 624 99 22      

www.best4animalcare.eu  

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *