Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Rekordowa Akademia w Warszawie

Rekordowa Akademia w Warszawie

Rekordowa Akademia w Warszawie

Kolejne szkolenie III edycji Akademii Rynku Zoologicznego odbyło się 3 marca w Atrium Tower w Warszawie. Akademia była rekordowa zarówno pod względem liczby uczestników, jak i partnerów

Uczestnicy wzięli udział w szkoleniu prowadzonym przez dra Marka Borowińskiego, specjalistę w zakresie promocji i komunikacji wizualnej. Właściciele sklepów dowiedzieli się, w jaki sposób zatowarować swoje placówki tak, by klienci robili w nich szybkie i dobre zakupy; jak podnosić efektywność sprzedaży za pomocą aranżacji wnętrza lokalu; poznali zasady sterujące procesem zdobywania klienta oraz nauczyli się reguł efektywnej komunikacji biznesowej.

W szkoleniu wzięło udział 24 właścicieli oraz managerów z takich sklepów zoologicznych, jak: Pet Station, Crazy World Pets, Kar-ma.pl, Karma Pupila, Petplanet, Animondo.pl, Aga-Zoo, Klimar, Zoo Nemo, Salon Zoologiczny Aquarius, Keko.pl, Zoo Delikatesy, Shaggy Brown, Fish Zoo, KOLIBEREK i Midi Zoo.

Akademia Rynku Zoologicznego to projekt mający na celu profesjonalizację branży zoologicznej. Jego założeniem jest wyposażenie właścicieli i kierowników sklepów w narzędzia niezbędne do tego, by skutecznie zwiększać efektywność własnego przedsiębiorstwa. Kolejne szkolenie odbędzie się już 24 marca w Łodzi.

Partnerami Akademii w Warszawie zostały firmy: Dibaq – właściciel marki Fitmin, GA Pet Food Partners, Selecta HTC, Algis Animals –  właściciel marki Game Dog oraz Bayer.

 

 

 

(448)

Comment(1)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *