Strona główna Magazyn Puls branży IV edycja Akademii Rynku Zoologicznego – poznaj harmonogram
0

IV edycja Akademii Rynku Zoologicznego – poznaj harmonogram

IV edycja Akademii Rynku Zoologicznego – poznaj harmonogram

Jeden z najbardziej popularnych programów edukacyjnych w branży zoologicznej doczekał się już IV edycji. Tegoroczna odsłona Akademii Rynku Zoologicznego dostarczy właścicielom sklepów zoologicznych twardych umiejętności z zakresu projektowania wnętrz placówek handlowych. Chcesz poznać agendę, harmonogram oraz prowadzących? Koniecznie przeczytaj dalej…

Akademia Rynku Zoologicznego to cykl szkoleń skierowany do właścicieli sklepów zoologicznych mający na celu podniesienie ich kompetencji menadżerskich. Projekt zapoczątkowany został w 2015 r. w trakcie Forum Branży Zoologicznej, organizowanego co roku przez magazyn „Rynek Zoologiczny”.

W ramach projektu właściciele sklepów zoologicznych uczestniczą w wykładach oraz warsztatach z zakresu handlu, marketingu i psychologii prowadzonych przez specjalistów spoza branży zoologicznej.

Do tej pory w szkoleniach udział wzięło już 300 sklepów zoologicznych z całej Polski. W poniedziałek 29 stycznia rozpocznie się IV odsłona Akademii. Pierwsze spotkanie z tej edycji odbędzie się w poznańskim centrum szkoleniowym Concordia Design

AGENDA

Czwarta edycja Akademii Rynku Zoologicznego prowadzona będzie przez agencję Branch Brothers – ekspertów od kreowania przestrzeni handlowej.

Szczegółowa agenda na rok 2018 obejmuje zagadnienia aranżacji:

 • witryny sklepowej,
 • strefy kasy,
 • strefy cen regularnych,
 • promocji,
 • wyprzedaży,
 • ścieżek zakupowych,
 • oświetlenia w sklepie zoologicznym.

HARMONOGRAM

Nowością w stosunku do lat ubiegłych jest jeszcze większa liczba miast, w których odbędą się kolejne szkolenia w ramach IV edycji Akademii. Szczególnie zadowoleni będą właściciele sklepów zoologicznych z Bydgoszczy i Torunia, ponieważ to właśnie te dwa miasta dołączyły do grona stałych punktów na mapie projektu.

Poznań – 29 stycznia

Warszawa – 21 lutego

Łódź – 27 marca

Gdańska – 24 kwietnia

Wrocław – 29 maja

Kraków – 27 czerwca

Toruń i Bydgoszcz – 25 września

Katowice – 24 października

Gorzów, Szczecin, Zielona Góra – 27 listopada

EDYCJA SPECJALNA – Warszawa, 17 marca, Zoologiczny Market Handlowy

 

JAK OTRZYMAĆ ZAPROSZENIE?

Podobnie, jak w latach ubiegłych osobami odpowiedzialnymi za przyznawanie zaproszeń są przedstawiciele handlowi firm, które zgłosiły swój udział partnerski w projekcie.

Już dzisiaj pytaj o zaproszenia przedstawicieli handlowych z firm, które potwierdziły swój udział partnerski w IV edycji Akademii Rynku Zoologicznego, tj.:

 • Bayer,
 • Dolina Noteci,
 • Partner in Pet Food,
 • Dibaq Polska,
 • Royal Canin,
 • Pet Food Consulting Poland,
 • Dogs Plate,
 • KRKA.

Joanna Bociąg, prowadząca IV edycji Akademii Rynku Zoologicznego

Zawodowo związana z Branch Brothers, gdzie prowadzi projekty doradcze w zakresie kompleksowego projektowania doświadczeń zakupowych klienta w punkcie sprzedaży. Autorka szeregu publikacji w prasie branżowej poświęconych zagadnieniom visual merchandisingu i customer experience. Realizuje różnorodne działania jako konsultant i project manager. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu strategicznego na rynku farmaceutycznym oraz Prognozowania trendów w obszarach mody i designu. Moderator brandingu strategicznego, certyfikowany UX Project Manager. 
Pracowała dla wielu znanych marek, między innymi: Kolporter, Cosmedica, Giacomo Conti, Santander Consumer Bank, Vectra SA, Lego, Tesco, Danone. 
Obszary zainteresowań to: psychologia zachowań konsumenckich, marketing 360, aktywizacja kreatywności, współpraca zespołowa. 
Jest zwolenniczką myślenia „out of box”, metod Design Thinking i współpracy z ludźmi w oparciu o ich silne strony.

W bieżącym roku akademickim objęła kierownictwo merytoryczne na studiach Visual Merchandisng kreowanie przestrzeni handlowej organizowanych na SWPS w Poznaniu.

(679)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *