Strona główna Magazyn Puls branży Podwodny świat na wyciągnięcie ręki – jak zostać akwarystą?
0

Podwodny świat na wyciągnięcie ręki – jak zostać akwarystą?

Podwodny świat na wyciągnięcie ręki – jak zostać akwarystą?

Akwarystyka to doskonałe hobby zarówno dla najmłodszych, jak i dla całej rodziny. Aby jednak bez niepotrzebnych kłopotów dołączyć do grona akwarystów, należy najpierw zakupić akwarium wraz z niezbędnym wyposażeniem technicznym. Jego samodzielny dobór wymaga pewnej wiedzy i dla osoby jeszcze niedoświadczonej może być dość skomplikowany

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nabycie gotowego, w pełni wyposażonego zestawu akwariowego, który skompletowali za nas specjaliści i który – po przyniesieniu do domu – jest od razu gotowy do uruchomienia. Firma AQUAEL – od ponad 32 lat specjalizująca się w produkcji markowego sprzętu akwarystycznego – poleca zestaw akwariowy AQUA4FAMILY. Umożliwia on bezproblemowe założenie akwarium, które dostarczy początkującemu hobbyście mnóstwo radości i wzruszeń, a do tego będzie stanowić ozdobę każdego pomieszczenia.

 

Wszystko, czego potrzeba w jednym pudełku!

Zestaw AQUA4FAMILY składa się z wysokiej jakości zbiornika o wymiarach 80x35x40 i pojemności 112 litrów. Akwarium takie bezproblemowo mieści się w mieszkaniu, a jest przy tym na tyle duże, że jego pielęgnacja nie sprawi problemów nawet zupełnie niedoświadczonej osobie. Poza tym można w komfortowych warunkach pielęgnować w nim sporą gromadkę ryb. Zestaw wyposażony jest w lekką pokrywę z energooszczędnym 16-watowym modułem oświetleniowym wykonanym z nowoczesnych diod LED. To w zupełności wystarczy do oświetlenia zbiornika i do wzrostu większości popularnych roślin akwariowych. A jeśli marzy nam się uprawa bardziej wymagających roślin w pokrywie jest miejsce na drugi, taki sam moduł, który możemy dokupić w sklepie. Dzięki temu prostemu zabiegowi można zamienić wnętrze AQUA4FAMILY w prawdziwą, podwodną dżunglę! Pokrywa zabezpiecza ponadto przed wyskakiwaniem ryb oraz ogranicza parowanie wody. W zestawie znajduje się również bezobsługowa, automatyczna grzałka z termostatem utrzymująca stałą temperaturę wody oraz wydajny filtr wewnętrzny, dzięki któremu wypełniająca zbiornik ciecz pozostanie krystalicznie czysta, a jego mieszkańcy będą mieli zapewnione bezpieczne warunki życia.

 

 

(71)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close