Strona główna Magazyn Puls branży Petvita partnerem Dog Run
0

Petvita partnerem Dog Run

Petvita partnerem Dog Run

16 września 2017 roku na krakowskich Błoniach miał miejsce I Ogólnopolski Bieg Dobroczynny Dog Run. W akcję włączyli się przedstawiciele mediów, władze lokalne, producenci żywności i artykułów dla zwierząt domowych. Przedsięwzięciu partnerowała również marka Petvita, producent karm klasy ultra premium dla psów

W trakcie imprezy odbyły się dwie konkurencje sportowe: Bieg Sprinterski oraz Bieg Główny. Uczestnicy zawodów razem ze swoimi psami mieli do pokonania trasy na dystansach 3,5 km i 7 km. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników zwierząt wraz z czworonogami.

Przedsięwzięcie miało wielowymiarowy charakter. Głównym celem imprezy była zbiórka funduszy na rzecz potrzebujących zwierząt ze schronisk. Oprócz tego, akcenty kładziono na uświadamianie ludzi w zakresie kształtowania właściwego stosunku do zwierząt, działania na rzecz ich humanitarnego traktowania oraz zapewnianiu naszym podopiecznym niezbędnych warunków bytowania. Dog Run miał za zadanie przede wszystkim popularyzować wśród społeczeństw idee ochrony przyrody i środowiska. Na miejscu goście mogli uczestniczyć w różnorodnych szkoleniach oraz pokazach o tematyce zoologicznej. Dla zainteresowanych przygotowano stoiska z bezpłatnymi poradami specjalistów z zakresu żywienia i leczenia zwierząt. Petvita zadbała o to, aby każdy obecny na wydarzeniu czworonóg mógł zasmakować darmowych próbek pełnowartościowej karmy marki.

Bieg stał się też idealną okazją na spędzenie miłego czasu wspólnie z pupilem oraz możliwością spotkania wielu ciekawych ludzi. Petvita pragnie podziękować wszystkim uczestnikom Dog Ran za liczne przybycie i cudowną atmosferę.

 

(54)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *