Strona główna Magazyn Puls branży Otwarcie Maxi Zoo w Białymstoku
0

Otwarcie Maxi Zoo w Białymstoku

Otwarcie Maxi Zoo w Białymstoku

14 lutego dla mieszkańców Białegostoku będzie nie tylko Dniem Zakochanych, ale również małym świętem wszystkich miłośników zwierząt i ich pupili. Tego dnia odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu Maxi Zoo w PH Przy Dworcu na ul. Bohaterów Monte Cassino 10

Bary dla psów i czworonożni przyjaciele przechadzający się między sklepowymi półkami – to dotychczas niespotykany widok w centrach handlowych w Białymstoku. Wszystko zmieni się w Walentynki. W środę 14 lutego o godz. 9.00 Maxi Zoo otworzy swoje drzwi dla miłośników zwierząt i ich pupili w PH Przy Dworcu na ul. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku.

W sobotę 17 lutego Maxi Zoo zaprasza natomiast przez cały dzień na specjalne atrakcje przygotowane z okazji otwarcia. Balonowe zoo dla dzieci, bary z przekąskami dla psów, słodka niespodzianka dla pierwszych klientów oraz inne atrakcje czekają tego dnia na klientów Maxi Zoo. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać także z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą.

Co ważne, Maxi Zoo w swoich sklepach nie sprzedaje zwierząt. Jedną z głównych wartości sieci jest ochrona i troska o wszystkie zwierzęta. Maxi Zoo wychodzi z założenia, że w zgodzie z tym powinny one mieć zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni, dostosowaną do wymagań gatunkowych. Mimo że powierzchnia sklepów to około 450-500m2 (więcej niż liczą inne sieci sklepów zoologicznych), to i tak niewystarczająco, by zapewnić zwierzętom komfortowe warunki przebywania.

Obecnie na terenie Polski działa 20 sklepów Maxi Zoo. Sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), dwa we Wrocławiu (Bielany i Krzyki), dwa w Krakowie (Modlniczka i Czyżyny) oraz w Milanówku, Wołominie, Piasecznie, Sosnowcu, Łodzi, Gdyni, Opolu i Bytomiu. Równocześnie z Białymstokiem odbywa się wielkie otwarcie w Katowicach, a 28 lutego swój 23. sklep Maxi Zoo otwiera w Swarzędzu.

Więcej informacji o sieci sklepów Maxi Zoo i jego ofercie znajduje się na stronie www.maxizoo.pl.

(358)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *