Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Ostatnia Akademia w 2017 roku za nami

Ostatnia Akademia w 2017 roku za nami

Ostatnia Akademia w 2017 roku za nami

Cykl III edycji Akademii Rynku Zoologicznego dobiegł końca. Za nami ostatnia Akademia, która odbyła się 27 listopada w Gorzowie

W szkoleniu prowadzonym przez dra Marka Borowińskiego (Shop Doctor) – specjalistę w zakresie promocji i komunikacji wizualnej, wzięło udział 26 właścicieli i managerów sklepów zoologicznych. Uczestnicy dowiedzieli się, jak podnosić efektywność sprzedaży za pomocą odpowiedniej aranżacji wnętrza lokalu i w jaki sposób zatowarować swoje placówki. Poznali również zasady sterujące procesem zdobywania klienta oraz nauczyli się reguł komunikacji biznesowej.

W szkoleniu udział wzięły takie sklepy zoologiczne, jak: AmazoniaZoo.pl, Gryfonik, Przyjaciele Twojego Pupila, Wyspa Zoo, Animals Store, ZooMax, Chomik, Zielona Fala, Potrzeby zwierząt, Planeta Zoo, ZOO-RAJ, Akita, Active Zoo, Domek Zoo.

Partnerzy Akademii Rynku Zoologicznego w Gorzowie:

 

 

 

Akademia Rynku Zoologicznego to projekt mający na celu profesjonalizację branży zoologicznej. Jego założeniem jest wyposażenie właścicieli i kierowników sklepów w narzędzia niezbędne do tego, by skutecznie zwiększać efektywność własnego przedsiębiorstwa. Kolejne edycja szkoleń już w przyszłym roku!

(145)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *