Strona główna Magazyn Puls branży Olimpiada gołębi pocztowych w Poznaniu
0

Olimpiada gołębi pocztowych w Poznaniu

Olimpiada gołębi pocztowych w Poznaniu

W dniach 25-27 stycznia 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się XXXVI OLIMPIADA GOŁĘBI POCZTOWYCH oraz Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele zarówno z Polski, jak i zagranicy, wśród których znalazło się wielu hodowców gołębi. Goście mieli niepowtarzalną okazję, by podzielić się zdobytym doświadczeniem. Wystawę otworzyły wystąpienia Prezesa Międzynarodowej Federacji Gołębi (FCI) i Prezesa Związku Gołębi Polskich.

–  Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów są jednymi z największych wydarzeń tego typu w Polsce – informuje Łukasz Rachubiński, dyrektor targów. – Mogą śmiało konkurować z innymi ekspozycjami również z zagranicy. Swój udział potwierdziło blisko dwustu wystawców z czternastu krajów świata. Większość hodowli pochodzi z Belgii, Holandii i Niemiec. Byli też najważniejsi hodowcy z Polski, którzy prezentowali swoje gołębie, a także ciekawe rozwiązania dotyczące ich hodowli. Tegoroczni wystawcy bardzo solidnie i z pomysłem przygotowali projekty stoisk. Efekt ich starannej pracy można zobaczyć było podczas wydarzenia.

Źródło: gloswielkopolski.pl

(60)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *