Redakcja

Alicja Kulbicka – socjolog, prezes zarządu wydawnictwa Media Experts Sp. z o.o. wydawcy „Rynku Zoologicznego” – miesięcznika branżowego ukazującego się na rynku od 10 lat. Z biznesem wydawniczym związana od 2004 roku. Organizator Forum Branży Zoologicznej – najważniejszego spotkania dla kadry managerskiej w polskiej branży zoologicznej. Od lat zajmuje się tematyką handlu, w aspekcie zachodzących w nim zmian.

Mateusz Karatysz – redaktor naczelny magazynu „Rynek Zoologiczny”. Z branżą zoologiczną związany od czasu studiów. Motywacji do pracy poszukuje we wciąż rozwijającej się branży, przede wszystkim podczas długich rozmów z właścicielami sklepów zoologicznych.  Z wykształcenia dziennikarz.  Naukowo zaciekawiony mechanizmami perswazyjnymi w reklamach oraz szeroko pojętym marketingiem w organizacjach non-profit. W wolnych chwilach pasjonat fotografii cyfrowej oraz analogowej.

Weronika Szymaniak – redaktor w magazynie „Rynek Zoologiczny”. Absolwentka Historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od trzech lat związana z zoologią, wcześniej zajmowała się głównie obszarami dotyczącymi obsługi klienta. Prywatnie pasjonatka sportu i dobrego jedzenia.

Patryk Pawłowski – redaktor techniczny „Rynku Zoologicznego”. Jest absolwentem polonistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wcześniej pracował jako redaktor w Fundacji Kultury Akademickiej. W czasie wolnym zajmuje się fotografią i wspinaczką.

Close