Strona główna Magazyn Puls branży Nowa gama żwirów PureCat dla kotów od Zolux
0

Nowa gama żwirów PureCat dla kotów od Zolux

Nowa gama żwirów PureCat dla kotów od Zolux

Zolux wprowadził do oferty pełen asortyment żwirów dla kotów, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom zwierząt i ich właścicieli

W ramach gamy PureCat znajdziemy żwiry mineralne, roślinne oraz silikonowe o zróżnicowanej pojemności i odmiennym poziomie właściwości zbrylających i absorbujących. W ramach poszczególnych kategorii znajdują się żwiry antybakteryjne, zapachowe bądź naturalne. Wybór optymalnego produktu ułatwia minimalistyczny projekt opakowań i ich czytelność.

Na szczególną uwagę zasługuje ultralekki żwirek mineralny PureCat Premium 16 l, który otrzymał wyróżnienie w plebiscycie Diamenty Zoologii 2019. Dzięki wysokiej mocy zbrylającej jest wyjątkowo wydajny: jedna paczka wystarcza przeciętnie aż na 90 dni regularnego użytkowania. Żwirek waży ok. 40% mniej od tradycyjnych ściółek bentonitowych i jest w 99% bezpyłowy. Charakteryzuje się ponadto wysoką chłonnością – 300% (1 m3 żwiru wchłania do 3 m3 płynu). W trosce o ochronę środowiska, w ciągu swego cyklu życia, żwirek emituje ok. 70% mniej CO2 niż jego tradycyjne odpowiedniki.

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *