Strona główna Magazyn Puls branży Non-stop dogwear w konkursie na najlepsze produkty dla psów TOP FOR DOG
0

Non-stop dogwear w konkursie na najlepsze produkty dla psów TOP FOR DOG

Non-stop dogwear w konkursie na najlepsze produkty dla psów TOP FOR DOG

Założyciele firmy Non-stop dogwear to prywatnie przyjaciele, właściciele psów zaprzęgowych i pasjonaci sportu. Dlaczego zgłosili sprzęt do biegania z psem? Ponieważ ten temat jest im szczególnie bliski – sami trenują i startują w zawodach canicrossu

Zależało im na tym, aby pas był przede wszystkim bezpieczny dla kręgosłupa, którego ból często pojawia się z powodu korzystania z niewłaściwego produktu. Pas od Non-stop dogwear zakłada się na środkową część miednicy, czyli najbezpieczniejszy punkt naszego ciała, za który powinien ciągnąć pies. Dobro podczas treningu nie dotyczyło jednak tylko ludzi, ale przede wszystkim psich sportowców. Tutaj wybór padł na uprząż Freemotion, której specjalna konstrukcja pozwala zwiększyć zakres ruchu i utrzymuje wolne drogi oddechowe.

Potrzebna była już tylko smycz amortyzowana. Na rynku jest wiele tego typu produktów. Smycz od Non-stop dogwear wyróżnia się amortyzacją na całej długości dzięki nowatorskiej technice. Polega ona na wszyciu elastycznych włókien bezpośrednio do materiału, co sprawia, że amortyzacja jest na najwyższym poziomie, a żywotność smyczy nieprzeciętnie długa.

Założyciele firmy produkty Non-stop sprawdzili na własnej skórze, testując je w różnych warunkach. Wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów, jak i wielbicieli aktywnego życia z psem, którzy poszukują bezpieczeństwa i komfortu. Doceniła je również Julita Łubianka, Mistrzyni Polski w canicrossie.

Non-stop dogwear znany jest i doceniany przez najlepszych maszerów na świecie. Sprzęt do biegania przejdzie każdy sprawdzian, stąd też entuzjastyczna decyzja o wzięciu udziału w konkursie Top For Dog.

Głosować można do 15 listopada. Produkty znajdują się w kategorii Akcesoria, a na Julitę można zagłosować w kategorii „Sportowiec Roku”.

Zagłosuj w Top For Dog

 

(38)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *