Strona główna Nowości Nareszcie kompleksowa pielęgnacja psów i kotów o jasnym umaszczeniu
0

Nareszcie kompleksowa pielęgnacja psów i kotów o jasnym umaszczeniu

Nareszcie kompleksowa pielęgnacja psów i kotów o jasnym umaszczeniu

Psy i koty o jasnym i białym umaszczeniu wymagają systematycznej  i wielokierunkowej pielęgnacji. Marka VetExpert wprowadziła zestaw produktów, które zapewniają kompleksową pielęgnację białych czworonogów


Preparatem, który powinien znaleźć się w domu każdego opiekuna białego zwierzaka jest szampon dla ras białych. White Shampoo od VetExpert zawiera ekstrakt z białej perły, który w naturalny sposób rozjaśnia kolor włosa. Zawarte w szamponie proteiny jedwabiu przywracają sierści blask i ułatwiają rozczesywanie.

Jeśli zwierzak zmaga się z nadmiernym łzawieniem oraz powstającymi w jego efekcie odbarwieniami okolic oczu, idealnym produktem będzie tonik usuwający zacieki – Eye Cleanser. Dzięki naturalnej kompozycji, w łagodny, ale bardzo skuteczny sposób pielęgnuje wrażliwe miejsca.

Uzupełnieniem pielęgnacji oczu i ich okolic jest ViewVet – suplement wspierający funkcjonowanie wzroku w postaci smakowitych kapsułek Twist Off. ViewVet, dzięki wyjątkowo bogatemu składowi, idealnie sprawdzi się u zwierząt ze skłonnościami do infekcji oczu oraz nadmiernego łzawienia.

www.vetexpert.eu/‎

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *