Strona główna Magazyn Największe w historii Interzoo za nami!

Największe w historii Interzoo za nami!

Największe w historii Interzoo za nami!

Nowe kontakty, inspirujące spotkania i biznesowe rozmowy: za nami 34. edycja wiodących targów zoologicznych na świecie – Interzoo 2016, które odbyły się w Norymberdze. Tegoroczne targi były największe w historii. Pojawiło się na nich około 39 000 odwiedzających z branży z ponad 90 krajów (pięć procent więcej niż poprzednio).
Zwiedzający mieli możliwość poznania nowości i trendów na rynku karm, akcesoriów i usług dla zwierząt domowych. Liczba wystawców wzrosła o siedem procent. W tym roku było to w sumie 1 818 wystawców z 61 krajów, którzy zaprezentowali się na ponad 115 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.– Po raz kolejny Interzoo okazało się wyjątkową platformą dla tworzenia nowych relacji biznesowych i wprowadzania nowych produktów – mówi Hans-Jochen Büngener, Przewodniczący Komitetu Wystawowego Interzoo.

W tym roku Interzoo było nawet bardziej międzynarodowe niż zazwyczaj. Ponad 70% wystawców pochodziło spoza Niemiec, w większości z Włoch, Francji, Holandii, Hiszpanii, Czech i Polski. Polskę reprezentowało 60 firm.

 

Rynek Zoologiczny jest obecny na Targach Interzoo już po raz piąty. Wszystkim naszym partnerom dziękujemy za inspirujące spotkania, zaangażowanie i poświęcony czas. Już dziś zapraszamy na kolejne Interzoo, które odbędzie się 8-11 maja 2018.

(457)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *