Strona główna Magazyn Puls branży Mokre karmy specjalistyczne dla psów Dr. Berg
0

Mokre karmy specjalistyczne dla psów Dr. Berg

Mokre karmy specjalistyczne dla psów Dr. Berg

Z codziennej praktyki doskonale wiemy, jak wiele naszych zwierząt domowych choruje. Wiemy również, jak wiele można zmienić w tym zakresie dzięki dobremu odżywianiu. Wzrasta jakość i średnia długość życia naszych czworonożnych przyjaciół, gdy karmimy je karmą dobrej jakości – takie założenie w swojej pracy stosuje Dr. med. wet. Gregor Berg, który z zespołem weterynarzy stworzył firmę Dr. BERG

Dr. Gregor Berg jest twórcą receptur karm specjalistycznych, praktykującym weterynarzem, ekspertem w zakresie odżywiania zwierząt, autorem licznych publikacji na temat zdrowia i żywienia małych zwierząt. Jego wiedza jest połączeniem nauki, wieloletniej praktyki w dziedzinie medycyny zwierząt oraz doświadczenia zdobytego w pracy w urzędzie kontroli produkcji żywności.

W ofercie Dr. Berg znajdziemy 4 wersje mokrych karm specjalistycznych dla psów:

Dr. BERG Pro-SCHONKOST (400 g) – dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz przy problemach żołądkowo-jelitowych. Działa przeciwbiegunkowo, wspiera trawienie i wrażliwy żołądek, zalecana przy chorobach wątroby i trzustki. Zalecana również dla zdrowych psów z nadwrażliwością na pokarmy. Obniżona zawartość tłuszczu i białka, bogata w składniki mineralne.

Dr. BERG Pro-NIERE (400g) – dla psów z problemami nerkowymi, kamicą moczową oraz dla psów o zmniejszonym zapotrzebowaniu na białko. O obniżonej  zawartości fosforu i białka.

Dr. BERG Pro-ALLERGIE (400g) – dla psów cierpiących na alergie pokarmowe i dla zdrowych psów z nadwrażliwością na pokarmy. Zalecana przy chorobach skóry i sierści, stanach zapalnych w organizmie i nowotworach. Monobiałkowa, bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6.

Dr. BERG Pro-REDUKTION (400g) – dla psów z nadwagą, przy zapobieganiu nadwagi, psów chorych na cukrzycę lub dla starszych psów. Niskokaloryczna, bogata w surowe włókno.

Wszystkie karmy produkowane są w Niemczech, przy użyciu najwyższej jakości surowców spełniających normy stosowane w produkcji żywności dla ludzi. Dostępne są również karmy dla kotów. 

Dr. BERG zaprasza sklepy i kliniki weterynaryjne do współpracy.

Kontakt w sprawie współpracy: jk@best4animalcare.eu

tel. 502 093 226         

www.best4animalcare.eu

FB: Karmy Dr.BERG

Instagram: karmydr.berg

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *