Strona główna Magazyn Puls branży Międzynarodowa i Krajowa – Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie
0

Międzynarodowa i Krajowa – Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie

Międzynarodowa i Krajowa – Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie

Psie piękności po raz kolejny opanują hale Targów Kielce od 10 do 11 listopada 2018 roku

Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować w  Międzynarodowej  Wystawie
w randze CACIB (Certificat d’Aptitude au Championnat International de Beauté, czyli Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności) oraz Krajowej Wystawie Psów Rasowych Grupy: I,II,III,VIII,IX.

Dla zwiedzających, którzy własne psiaki pozostawią w domach szeroką ofertę przygotowali wystawcy Zoo Salonu towarzyszącemu wystawom. Właściciele nie tylko czworonożnych przyjaciół będą mogli zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju karmy, oczywiście po fachowych konsultacjach z producentami czy dystrybutorami obecnymi na stoiskach. Kupić odpowiednie odżywki czy lekarstwa, artykuły rymarskie dla psów. Salon będzie miał także bogatą ofertę zabawek dla zwierząt.

Na najmłodszych tradycyjnie będą czekały pokazy psów pasterskich oraz pokazy psów policyjnych. Jak co roku odbędzie się także konkurs „Sabat Łysa Góra Show” czyli wspólne przebieranie się właścicieli i ich pupili. Po raz kolejny odbędzie się także zbiórka na rzecz zwierząt bezdomnych w ramach akcji Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”.

Podczas poprzedniej edycji tego wydarzenia w Targach Kielce odbyły się trzy Wystawy Psów Rasowych w randze CACIB organizowane przez kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce, można było zbadać wzrok swojemu zwierzakowi podczas badań okulistycznych, a także zobaczyć pokazy obedience w wykonaniu utytułowanych zawodniczek: Agnieszki Leszczyńskiej z psem Gandi Frambos oraz Sylwii Szugzda z Hajdą Killing Machine. W tym roku nie zabraknie równie atrakcyjnych wydarzeń dla miłośników zwierząt i ich nie tylko czworonożnych przyjaciół. Więcej szczegółów dotyczących programu już niebawem na stronie www.wystawa-psow.targikielce.pl.

Zapraszamy na Międzynarodową i Krajową – Wystawę Psów Rasowych oraz Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO SALON w Targach Kielce od 10 do 11 listopada 2018 roku.

 

(118)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *