Strona główna Magazyn Puls branży Metamorfoza marki Champion
0

Metamorfoza marki Champion

Metamorfoza marki Champion

Firma Laboratorium DermaPharm przeprowadziła metamorfozę marki Champion. Zasadnicza zmiana dotyczy nazwy marki, która od teraz będzie brzmieć: Champ-Richer

Nowa nazwa oraz nowe charakterystyczne logo marki (czyli profil psiej głowy wpisany w literę C jak „Champion”, otoczony wieńcem laurowym symbolizującym zwycięstwo) zostały zastrzeżone przez Laboratorium DermaPharm w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Marka zyskała również nowy burgundowy kolor przewodni, utożsamiany ze szlachetnością i elegancją.

Seria Champion uległa przemianom w wielu różnych  wymiarach, jednak jej fundament pozostał niezmienny – jest to misja polegająca na zaspokajaniu wyjątkowych potrzeb pielęgnacyjnych psów i kotów poprzez oferowanie najwyższej jakości kosmetyków. Dziesięć pierwszych produktów po metamorfozie jest już dostępnych w sprzedaży. Pozostałe zostaną wprowadzone na przełomie marca i kwietnia 2018 r. Szczegółowych informacji udzielają Przedstawiciele Handlowi Laboratorium DermaPharm.

(70)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *