Strona główna Magazyn Puls branży MECZ O PSIĄ KREW w Gdyni
0

MECZ O PSIĄ KREW w Gdyni

MECZ O PSIĄ KREW w Gdyni

W niedzielę, 9 września na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbył się charytatywny „MECZ O PSIĄ KREW”, w którym naprzeciw siebie stanęli stand-uperzy i raperzy

Na trybunach stadionu zasiadło ponad pół tysiąca widzów, którzy śledzili emocjonujące spotkanie, które w podstawowym czasie gry zakończyło się remisem 6:6. Jednak w rzutach karnych lepsi okazali się raperzy.

Całość środków pieniężnych zebranych podczas tej imprezy (bilety) przeznaczona zostanie na zimową pomoc dla 5 najbardziej potrzebujących schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce (schroniska sprawdzone pod kątem rzetelności w swoich działaniach). W ramach pomocy zakupione zostaną: budy, koce, materiały ocieplające oraz karma.

Wieczorem tego samego dnia w Hali Gdynia Arena odbył się stand-upowy wieczór, z którego dochód (za sprzedane bilety) również zostanie przeznaczony na ten cel!

Organizatorem wydarzenia była FUNDACJA PSIA KREW  założona przez Adama Bendlera, jednego z topowych komików w Polsce, prywatnie wielkiego miłośnika zwierząt. Fundacja ma na celu wspomaganie najbiedniejszych schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce, a w przyszłości włączyć się w proces powstawania prawa chroniącego ściślej zwierzęta.

Partnerami wydarzenia z branży zoologicznej zostali m.in.: Zoo Karina Markety Zoologiczne, Dolina Noteci, Maced oraz Brit.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Rynek Zoologiczny.

 

(107)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *