Strona główna Magazyn Puls branży Maxi Zoo kończy 2017 rok z wynikiem 20 sklepów w Polsce
0

Maxi Zoo kończy 2017 rok z wynikiem 20 sklepów w Polsce

Maxi Zoo kończy 2017 rok z wynikiem 20 sklepów w Polsce

Ostatnie otwarcia sklepów Maxi Zoo w Polsce w tym roku odbędą się już 6 grudnia w Krakowie i w Bytomiu. Dynamiczna ekspansja sieci sklepów dla zwierząt wpłynęła na podwojenie liczby lokalizacji i zakończenie  roku 2017 z wynikiem w sumie 20 otwartych lokali w Polsce

To już ostatnie otwarcia sklepów Maxi Zoo w tym roku. W środę 6 grudnia równolegle będą miały miejsce otwarcia dwóch lokalów tej sieci. Otwarcie w Krakowie odbędzie się w Centrum Handlowym Czyżyny przy ul. Mieczysława Medweckiego 2, zaś w Bytomiu w Atrium Plejada przy Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25 .

Sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, należąca do niemieckiej grupy Fressnapf, zakończy 2017 rok z imponującym wynikiem 20 otwartych sklepów w Polsce. Intensywny rozwój sieci Maxi Zoo przyspieszy jeszcze bardziej. W 2018 roku sieć sklepów planuje zintensyfikować działania, w planach jest ok. 30 otwarć nowych lokalizacji, m.in. w Białymstoku, Katowicach i Tychach.

Maxi Zoo to najlepsza sieć sklepów dla zwierząt według konsumentów głosujących w plebiscycie Top For Dog. W tym roku już po raz trzeci sieć zdobyła tytuł najlepszego sklepu stacjonarnego w najważniejszym konkursie branży kynologicznej. Podczas gali charytatywnej Ty Fundujesz Dobro, która odbyła się w środę 22 listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie, Maxi Zoo odebrało również wyróżnienie w kategorii karmy suche.

 

(150)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *