Strona główna Magazyn Puls branży Maxi Zoo drugi rok z rzędu Najlepszym Sklepem Stacjonarnym
0

Maxi Zoo drugi rok z rzędu Najlepszym Sklepem Stacjonarnym

Maxi Zoo drugi rok z rzędu Najlepszym Sklepem Stacjonarnym

W miniony wtorek podczas gali Top for Dog 2016 po raz kolejny ogłoszono wyniki rankingu najlepszych produktów i usług dla psów dostępnych na polskim rynku. Ponownie firma Maxi Zoo otrzymała główną nagrodę w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny

Od 15 września 2016 roku każdy właściciel psa mógł wybrać i zagłosować na najlepsze produkty i usługi dla jego pupila zgłoszone w konkursie Top For Dog. W trzeciej edycji wydarzenia sieć sklepów Maxi Zoo po raz drugi rywalizowała z innymi firmami z branży zoologicznej w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny.

We wtorek 22 listopada podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica zostały ogłoszone wyniki  i przyznane wszystkie wyróżnienia w rankingu. Dzięki licznym głosom konsumentów sieć sklepów Maxi Zoo ponownie otrzymała główną nagrodę w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny.

15181399_905459436257429_2002359445816849835_nNagrodę odebrali Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Maxi Zoo w Polsce Bartłomiej Łętocha oraz prezes Maxi Zoo w Polsce Wojciech Kamiński. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele firm zgłaszających produkty do rankingu oraz znane im osoby, które na co dzień pomagają i promują pomoc zwierzętom. Trzecia edycja gali Top for Dog została, podobnie jak w zeszłym roku, zorganizowana w warszawskim Teatrze Kamienica.

Obecnie sklepy dla zwierząt Maxi Zoo znajdują się w trzech polskich miastach: w Warszawie, Poznaniu i Milanówku. Bardzo szeroka oferta, możliwość przyjścia do sklepu z pupilem i profesjonalna pomoc obsługi to główne atuty, które doceniają liczni klienci. W sklepach dodatkowo każdy pies może skorzystać ze specjalnego Open baru z jedzeniem i świeżą wodą oraz wagi dla czworonogów. W ofercie Maxi Zoo jest ponad 6 000 produktów dla zwierząt. Wśród nich znajdują się karmy znanych marek, także te dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty z linii m.in. Real Nature, Pet Balance czy Select Gold oraz AniOne.

Maxi Zoo należy do sieci sklepów z produktami dla zwierząt założonej w Niemczech w 1990 roku przez Torstena Toellera. Działająca pod nazwą Fressnapf lub Maxi Zoo sieć jest obecnie niekwestionowanym liderem na europejskim rynku. W Polsce Maxi Zoo ma 6 sklepów, jednak już w najbliższym czasie planowana jest dalsza ekspansja. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.maxizoo.pl

(259)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *