Strona główna Magazyn Puls branży MASTER CHEFS 4 DOGS vol. 15
0

MASTER CHEFS 4 DOGS vol. 15

MASTER CHEFS 4 DOGS vol. 15

Nadchodząca edycja akcji Master Chefs 4 Dogs znów będzie pod znakiem gwiazd. Odbędzie się 28-05-2018 w Restauracji Endorfina-Foksal

Już po raz piętnasty odbędzie się jedyna w Europie akcja kulinarno-charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt, w której udział biorą najlepsi kucharze z całej Polski. Organizatorem Master Chefs 4 Dogs jest Marcin Kaczmarek-Pielin, jeden z szefów kuchni z Poznania. Tym razem do udziału w MC4D zaprosił nie tylko kucharzy i szefów kuchni znanych z programów kulinarnych, ale również osoby znane z teatru, telewizji, showbiznesu, gwiazdy muzyki i kina.

Wyjątkowa impreza, wyjątkowi goście i wyjątkowe miejsce, czyli najciekawsze restauracje na mapie Warszawy – Endorfina-Foksal oraz Restauracja Ambasada.

Niektórzy z zaproszonych gości uświetnią tą edycję MC4D swoimi występami, a inni wraz z zespołem Marcina przygotują wyjątkowy poczęstunek. Prócz wielu potraw stworzonych specjalnie na tę okazję na gości czeka bar molekularny z drinkami i sorbetami, stacja z naleśnikami, wyjątkowa degustacja win i cydrów, a do trunków selekcja serów.

Przy wspaniałych potrawach z kieliszkiem w dłoni będzie można nacieszyć również zmysł słuchu dzięki gwiazdom, jakie zagrają koncerty, a będą to: Leszek Stanek, Marcin Czyżewski, Marcin Czerwiński i zespół KTO(Kogo To Obchodzi) z jednego z warszawskich liceów.
Szefowie kuchni MC4D vol.15: Marcin Kaczmarek-Pielin, Liliana Filipiak, Artur Kokoszka, Adriana Marczewska, Bartłomiej Witkowski, Monika Ignaciuk, Patryk Dziamski, Marietta Marecka, Adam Hołoga, Agata Gwiazdowska, Kuba Korczak, Klaudia Budny, Tomek Jakubiak, Monika Kowalewska, Damian Marchlewicz, Ania Archacka-Siermińska, Marcin Cebulski, Darek Kuźniak. Skład szefów gościnnie zasili raper Vienio!

Bilet wstępu, w postaci karmy dla zwierzaków, do nabycia w każdym sklepie zoologicznym!

(50)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *