Strona główna Magazyn Puls branży Master Chefs 4 Dogs po raz czternasty
0

Master Chefs 4 Dogs po raz czternasty

Master Chefs 4 Dogs po raz czternasty

To już 14. odsłona jedynej akcji charytatywno-kulinarnej w kraju na rzecz bezdomnych zwierząt w schroniskach, w której biorą udział szefowie kuchni i kucharze znani z programów kulinarnych takich jak, Master Chef, ale nie tylko. Tym razem znów spotkamy się w Warszawie, 1 października w Restauracji Endorfina-foksal

MC4D zostało stworzone z połączenia dwóch pasji organizatorów: Marcina pasji do gotowania oraz z pasji jego żony Joanny, czyli miłości do psów. Pod kierownictwem twórcy i organizatora akcji Marcina Kaczmarka-Pielina szefowie przygotowują różne potrawy: zupy, sałatki, dania główne, desery z produktów otrzymanych od firm partnerskich. Jak zawsze zaproszeni do imprezy szefowie to nieprzypadkowe twarze polskiej gastronomii.
W warszawskiej edycji udział wezmą m.in.: Marcin Kaczmarek-Pielin, Liliana Filipiak, Patryk Dziamski, Jarek Walczyk, Dawid Łagowski, Monika Ignaciuk, Kuba Korczak, Bartłomiej Witkowski, Adriana Marczewska, Rafał Bernatowitz, Marieta Marecka, Marek Kropielnicki, Marcin Cebulski, Adam Hołoga, Artur Kokoszka, Rafał Wronka.

Na taką imprezę może przyjść każdy i do tego zabrać ze sobą swojego pupila. Wystarczy przynieść jakiekolwiek dary, które przydadzą się bezdomniakom w schroniskach. Każdy, kto wesprze MC4D darami może liczyć na degustację potraw, rozmowy z szefami, autografy i zdjęcia, a co najważniejsze będzie częścią jedynej takiej akcji dla bezdomnych psów i chociaż odrobinę poprawić ich warunki życia, a może i pomóc znaleźć kochający dom. Ta impreza jest dla każdego, kto chce pomóc. Wszystkie dary przekazujemy starannie wybranym schroniskom. Teraz będzie nim Przytulisko pod opieką Fundacji Znajdki k. Radzymina Krusze w Tłuszczu.
Do tej pory odbyło się 13. edycji akcji plus dwie na targach zoologicznych. Odwiedziliśmy różne miasta, w tym Łódź, Zieloną Górę, Lublin i Warszawę. We wszystkich edycjach wzięło udział ponad 60 szefów kuchni i kucharzy z całego kraju. Zebraliśmy ponad 14 ton karmy i wiele innych wspaniałych darów dla bezdomniaków.

Podczas MC4D zbieramy różne dary dla zwierząt. Niekoniecznie trzeba wybierać się po nie do sklepu zoologicznego, bo przydadzą się: karmy suche i mokre, kocie i psie; smakołyki; zabawki; piłki; miski; ale i koce; pościele; poduszki; prześcieradła; kasze, ryże, makarony; smycze; kagańce; obroże; opatrunki; preparaty i środki pielęgnacyjne; szczotki, grzebienie, trymery; budy; ubranka; kojce, posłanka; transportery; mleko w proszku dla szczeniąt i kociąt; butelki do karmienia.

We wszystkich edycjach Master Chefs 4 Dogs brało udział ponad 60 szefów kuchni, w tym m.in.: Kurt Scheller, Patryk Dziamski, Diana Volokhova, Klaudia Budny, Mariusz Szwed, Darek Kuźniak, Sergiusz Hieronimczak, Damian Marchlewicz, Jakub Ignyś, Andrzej Polan, Monika Dąbrowska czy Marcin Przybysz.

(117)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *