Strona główna Magazyn Puls branży Marki JoQu® oraz Your Pet na rynku
0

Marki JoQu® oraz Your Pet na rynku

Marki JoQu® oraz Your Pet na rynku

Marka JoQu® oraz Your Pet powstały ok. 1,5 roku temu. Główną inspiracją była obserwacja psów, od zawsze będących częścią życia założycieli, którzy zauważają również potrzeby rynku i odpowiadają na nie, sukcesywnie wprowadzając nowe produkty na rynek

Głównym atutem marki jest proces projektowania oraz szycia, który odbywa się w całości w Polsce. – Dzięki temu możemy przypilnować jakości produktu na każdym etapie. Jako nieliczni na świecie szyjemy akcesoria z oryginalnej tkaniny Cordura® Fabric, co zapewnia im bardzo wysoką wytrzymałość. Wszystkie  produkty przed wprowadzaniem na rynek  są dogłębnie testowane i sprawdzane. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ pragniemy tworzyć produkty wysokiej jakości. Chcemy, by klient wiedział, co kupuje, i za co płaci – wyjaśnia Inga Jojczyk, właścicielka marki.

JoQu® i Your Pet współpracują z profesjonalnymi i rzetelnymi sklepami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Produkty tych marek są dostępne tylko w wybranych punktach sprzedaży, ponieważ ich właściciele dbają o to, by sklepy stacjonarne, z którymi współpracują, nie musiały konkurować ze sobą na małym obszarze. JoQu® i Your Pet przywiązują ponadto dużą wagę do polityki cenowej, zatem lista sklepów partnerskich ciągle się powiększa. – Nasze priorytety to zadowolony, powracający klient oraz stworzenie polskich produktów w Polsce, które nie odbiegają jakością od innych światowych marek. Akcesoria powinny być komfortowe w użytkowaniu zarówno dla psa, jak i jego właściciela. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która systematycznie się powiększa – podsumowuje Inga Jojczyk.

www.joqu.com.pl

(101)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *